Статті

ТОП-10 найстрашніших фільмів 2010-2021 років

Кожна людина в якійсь мірі боїться темряви і монстрів, які в ній ховаються. Жанр хоррора безжально грає з людським страхом. Якщо хочете полоскотати свої нерви і отримати нові емоції, вибирайте серіал або фільм жахів з нашої підбірки.


Лялька (фільм, 2016)

Юна Грета влаштовується нянею до старої парі. Її підопічний – особливий хлопчик на ім’я Брамс. Особливість в тому, що це не жива людина, а велика порцелянова лялька. Батьки Брамса перераховують новій няні список простих правил, в яких Греті заборонено залишати хлопчика одного, накривати йому обличчя і випускати надвір. Грета скептично ставиться до капризів багатіїв, про що незабаром починає сильно шкодувати.

Прокляття черниці (фільм, 2018)

Коли в монастирі молода черниця здійснює самогубство, Ватикан відправляє на розслідування події священика з туманним минулим і послушницю, що знаходиться на порозі безповоротних обітниць. Ризикуючи не тільки життями, але і своїми душами, вони стикаються зі злісною силою, яка прийняла вигляд демонічної черниці.

Анабель (фільм, 2014 року)

Сімейна пара чекає появи на світ довгоочікуваної дитини. Міа колекціонує дорогих ляльок, а Джон вирішує піднести їй подарунок – красиву Анабель, одягнену у весільну сукню. Міа приходить в захват, але з появою цієї ляльки в будинку починають відбуватися дивні речі. Незабаром в їх будинок вриваються учасники сатанинської секти і стверджують, що в ляльці укладені сили зла, здатні вбити її власників і знищити будинок.

Тихе місце (фільм, 2018)

Після нападу надприродних істот Земля перетворилася в місце, де краще не шуміти, оскільки монстри реагують на будь-який звук. Сімейна пара Евелін і Лі спілкуються з дітьми жестовою мовою, ходять будинку без взуття і всіляко намагаються не висовуватися, однак ситуація ускладнюється вагітністю Евелін.

Привид будинку на пагорбі (серіал, 2018)

На початку 1990-х сім’я з п’ятьма дітьми переїжджає в старий особняк в лісі. Подружжя має намір відремонтувати будинок і з вигодою продати, але в першу ж ніч молодша дівчинка бачить примари. Це місце зберігає безліч таємниць.

Дзвінки (фільм 2017)

Мабуть, найбільш захоплюючий фільм жахів за всю історію. Молода людина захоплено досліджує похмуру субкультуру, пов’язану з таємничою відеокасетою, через 7 днів після перегляду якої гине кожен, хто побачив запис. Однак його дівчина впевнена, що коханому загрожує небезпека, і щоб врятувати його, вона вирішує взяти удар на себе. Її чекає чимало жахливих відкриттів, але найстрашнішим стане фільм у фільмі, який раніше ніхто не бачив.

Кладовище домашніх тварин (фільм, 2019)

Сім’я Луїса Крида переїжджає в сільський будинок, який, як з’ясовується, розташований по сусідству з кладовищем домашніх тварин. Саме тут за порадою сусіда Луїс ховає кота Черча, який загинув під колесами вантажівки. Незабаром живий кіт повертається до люблячого сімейства, але, здається, це вже не той лагідний вихованець.

Чужинець (серіал, 2020)

Чоловіка звинувачують у вбивстві хлопчика. Відбитки пальців вказують на нього, але якщо вірити записам з камер, то він в момент вбивства перебував у 90 км від місця злочину. Детектив, який розслідує справу, починає підозрювати, що в те, що трапилося замішано щось надприродне.

Кошмар на вулиці В’язів (фільм, 2010)

Класичний хоррор, що породив шість сиквелів. У провінційному американському місті з незрозумілої причини вмирають підлітки. Поліція безсила, оскільки невловимий серійний вбивця приходить до своїх жертв в нічних кошмарах. Всі діти з вулиці В’язів бачать перед смертю один і той самий сон.

Закляття 3: За бажанням диявола (фільм, 2021)

Новий фільм, вихід якого призначено на червень 2021 року. Буде розказано несамовита історія жахливого вбивства і невідомого зла, яка в реальному житті вразила навіть досвідчених дослідників паранормальних явищ Еда і Лоррейн Уорренів. Одне з їхніх найбільш сенсаційних справ почалося з боротьби за душу юнака, а привело до того, чого вони не бачили жодного разу за свою практику, коли вперше в історії США підозрюваний у вбивстві в свій захист заявив, що був одержимий демоном.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button