Vodafone

Vodafone вирішив продавати смартфони значно дешевше за інших

Як повідомила Олена Мироненко, керівниця Vodafone Retail, оператор в цьому році буде продавати смартфони значно дешевше, ніж у в інших роздрібних мережах. Це пов’язано з тим, що на даний момент планується ввести модель покупки телефонів разом з бандлом необхідних послуг. Що це таке, і чому це вигідно українцям? Давайте розбиратися.

Нова система продажів смартфонів

За словами Олени Мироненко, на даний момент в нашій країні продаються тільки і виключно «голі» смартфони. Зараз цю ситуацію збираються змінити. Тепер мобільний оператор буде продавати телефони саме з бандлом – контрактом на деякий час, швидше за все, рік або два. Це європейська модель, яка дозволяє людям купувати досить непогані смартфони за зниженими цінами. Мироненко повідомляє, що компанія розраховує запустити дану систему вже в цьому році.

Проте, слід розуміти, що аж ніяк не кожен смартфон можна буде купити на таких умовах. Олена Мироненко уточнює, що в першу чергу система бандла буде діяти для смартфонів в цінових сегментах «середній» і «середній мінус». Вона не буде затребувана для преміальних сегментів, а для дешевих телефонів знижку робити немає сенсу, їх і так розкуповують ті, кому потрібно в першу чергу дзвонити.

Наприклад, дослідження маркетингового відділу показує, що середнє ARPU тих клієнтів мобільного оператора, які користуються iPhone, не перевищує такий у клієнтів, які вважають за краще стандартні смартфони середнього цінового сегмента, в необхідні три-п’ять разів. Таким чином, не виходить укомплектувати нові «айфони» пакетом послуг, який його вартість перекриє.

Також мобільний оператор запустив смарт-клініку «Здорро». Він розробив її разом з лідером телемедичних консультацій в нашій країні – компанією Botkin.pro. Зараз штат клініки налічує понад 1100 фахівців усіх можливих спеціальностей. Ви можете вибирати їх по будь-яким критеріям, включаючи рейтинг. Серед них є практикуючі кандидати і доктора медичних наук. Це дуже до речі, якщо ви хочете отримати консультацію висококваліфікованого фахівця, живучи при цьому в невеликому містечку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button