Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, про яку всі мріяли більше десяти років

Стільниковий мобільний оператор «Vodafone Україна» запустив послугу, про яку багато хто мріяв уже давно – більше десяти років. Це можливість консультації з лікарями в режимі онлайн!

Ціла клініка в вашому телефоні

Смарт-клініка отримала назву «Здорро». Оператор розробив її разом з лідером телемедичних консультацій в нашій країні – компанією Botkin.pro. Зараз штат клініки налічує понад 1100 фахівців усіх можливих спеціальностей. Ви можете вибирати їх по будь-яким критеріям, включаючи рейтинг. Серед них є практикуючі кандидати і доктора медичних наук. Це дуже до речі, якщо ви хочете отримати консультацію висококваліфікованого фахівця, живучи при цьому в невеликому містечку.

Всі дані лікарів і пацієнтів захищені в спеціальному сховищі інформації. Воно відповідає найвищим стандартам якості захисту персональних даних, а також нормам законодавства.

У систему очікується в подальшому включити цілий ряд різних пристроїв. Це можуть бути смарт-годинники і різні спеціалізовані гаджети. Вони дозволять аналізувати інформацію про здоров’я пацієнтів в режимі онлайн.

Серед інших планів – підключення до мережі чат-бота, онлайн-аптеки, лабораторії. Все це дозволить вам моніторити стан здоров’я і відразу ж звертатися за медичною допомогою, як тільки з’явиться така можливість. На основі дані, які будуть отримані протягом перших кількох місяців роботи клініки, будуть складені пакетні пропозиції, в які будуть входити всі найбільш затребувані послуги.

Пандемія викликала неймовірний сплеск інтересу до телемедицини. У році, що минає на платформі Вotkin.pro було проведено понад тридцять тисяч онлайнових консультацій, в порівнянні з минулим роком кількість лікарів зросла на 174%. Співпраця з великим мобільним оператором дозволить надати компанії ще більший імпульс розвитку.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу, яка носить назву Vodafone Cloud. В її рамках вам надається вісім гігабайтів в хмарному сховище абсолютно безкоштовно, без будь-яких платних автоматичне продовження. Все це дозволить вам звільнити значну кількість пам’яті в своєму смартфоні, перемістивши відео, фото та музику в хмарне сховище.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button