lifecell

Стільниковий оператор lifecell запустив найкращий тарифний план, про який всі мріяли дуже давно

Мобільний оператор Lifecell, що не залишає спроб наздогнати інших операторів «великої трійки», не перестає радувати абонентів дешевими тарифами. Такими, як його популярний план, який пропонує повністю безлімітний інтернет всього за п’ятдесят гривень на місяць. Він однозначно заслужив цю популярність.

Які послуги входять в тарифний план?

Дешевих безлімітних тарифів не так вже й багато, і цей тариф відноситься якраз до таких. У ньому також, що досить нетипово, немає обмежень ні по високошвидкісному трафіку, ні по роздачі wi-fi. Ось що ви отримуєте:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих та персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до наступного року, а точніше, аж до 31.08.2021.

Назва тарифного плану – «Інтернет без меж», і в ньому достатньо платити всього лише п’ятдесят гривень за операторський місяць – двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список знаходиться на сторінці тарифного плану на сайті оператора.


Як ми писали раніше, lifecell підвищив ціни на свою популярну послугу «Додаткові гроші». Максимальна сума, яку користувач послуг може зайняти у мобільного оператора, становить двісті п’ятдесят гривень. Для цього необхідно користуватися послугами мобільного зв’язку протягом семисот двадцяти днів, а сума поповнення рахунку за останні два місяці повинна складати не менше чотирьохсот гривень. При цьому якщо зараз і до кінця березня комісія за такий кредит, якщо ви не віддасте його вчасно, з третього дня його використання становить п’ятдесят гривень, то вже з початку квітня вона виросте до шістдесяти двох гривень і п’ятдесяти копійок.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button