Softnews

Клієнти ПриватБанку тепер будуть платити через Viber

Клієнти ПриватБанку зможуть здійснювати будь-які платежі за допомогою месенджера Viber. Про це повідомила прес-служба банківської організації, окремим пунктом додавши, що на даний момент така можливість не має аналогів в світі.


Оплата через чат: як вона організована?

Оплата через чат-бота у Вайбері буде проводитися за допомогою системи інтернет-еквайрінгу Liqpay. Як стверджує сам банк, на даний момент наша країна – перша в світі, де взагалі є така можливість.

Як запевняють у ПриватБанку, тепер будь-які користувачі мессенджера, у яких є картка банку, можуть здійснювати максимально швидкі і абсолютно безпечні миттєві платежі за все в кілька кліків. Оплачувати можна найрізноманітніші товари та послуги, користуючись чат-ботами від перевірених продавців. . Купувати товари та послуги можна натисненням однієї кнопки в додатку Viber, вибираючи зручний метод оплати Apple Pay або Google Pay, або ж просто вводячи номер вашої картки ПриватБанку.

Ви самі також можете почати продавати свою продукцію і отримувати платежі в Viber. Для цього вам потрібно підключитися до постачальника платіжних послуг Liqpay, створити свій чат бот в Viber і дозволити боту прийом платежів.

Як ми писали раніше, Приватбанк також ввів нові правила переказу грошей для бізнес-клієнтів. Тепер, коли ви через мобільний додаток Приват24 або термінали самообслуговування створюєте платежі на поповнення бізнес-карт на будь-яку суму грошей, вас переадресовують на поповнення поточного рахунку одержувача. Всі обов’язкові реквізити, включаючи той же IBAN, будуть підставлені автоматично.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button