lifecell

lifecell анонсував подорожчання популярної послуги

lifecell анонсував ряд змін в одній зі своїх найпопулярніших послуг вже з наступного місяця. Суть їх у тому, що тепер ця послуга, якою користуються багато українців, значно подорожчає.

Подорожчання послуги

Йдеться про популярну послугу «Додаткові гроші». Це сервіс, який дозволяє взяти гроші в борг у мобільного оператора, якщо у вас зараз немає можливості поповнити рахунок, а говорити по телефону потрібно. Починаючи з першого квітня вам доведеться повернути потім мобільному оператору суму, яка більша за ту, що ви зайняли, на дванадцять гривень і п’ятдесят копійок – по крайній мірі, при максимальній сумі.

Трохи зміняться також інші умови. Якщо ви не можете поповнити свій рахунок, але вам необхідно зателефонувати або вийти в інтернет, то ви можете просто зайняти двадцять гривень за допомогою спеціальної USSD-команди. Для цього ви повинні протягом трьохсот днів бути абонентом lifecell і поповнювати рахунок хоча б на вісімдесят гривень протягом попередніх двох місяців.

Підключення сервісу саме по собі безкоштовне, так само як і його використання протягом двох днів. Якщо ви не повернете гроші протягом цього терміну, то вам доведеться повернути мобільному оператору вже двадцять п’ять гривень з першого квітня. На даний момент ви повинні повернути двадцять чотири гривні, тобто комісія виросте на одну гривню.

Максимальна сума, яку користувач послуг може зайняти у мобільного оператора, становить двісті п’ятдесят гривень. Для цього необхідно користуватися послугами мобільного зв’язку протягом семисот двадцяти днів, а сума поповнення рахунку за останні два місяці повинна складати не менше чотирьохсот гривень. При цьому якщо зараз і до кінця березня комісія за такий кредит, якщо ви не віддасте його вчасно, з третього дня його використання становить п’ятдесят гривень, то вже з початку квітня вона виросте до шістдесяти двох гривень і п’ятдесяти копійок.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button