Київстар

В Київстар попередили про проблеми поповнення рахунку

Мобільний оператор «Київстар» попередив про ряд проблем, з якими можуть зіткнутися його абоненти при поповненні рахунку. З чим це пов’язано, і коли слід очікувати можливих проблем?


З чим можуть бути пов’язані збої?

Як повідомив мобільний оператор, протягом майже доби, починаючи з 22:00 31 березня аж до 20:00 1 квітня поточного року він буде проводити планові роботи по оновленню комп’ютерних систем. Робиться це для поліпшення обслуговування абонентів передоплати, а також домашнього інтернету.

Переживати, що пропаде зв’язок, не варто. Всі основні послуги будуть доступні абонентам під час технічних робіт. Це стосується дзвінків, мобільного та домашнього інтернету, SMS-повідомлень, а також послуг, які надаються в роумінгу. Всі вони будуть працювати в звичайному режимі.

Однак можуть виникнути труднощі при поповненні рахунку, його перевірці, а також при управлінні деякими мобільними сервісами. Гроші ви не втратите – якщо ви поповните рахунок під час поновлення, то кошти увас на балансі відобразяться після закінчення технічних робіт. Орієнтовний час закінчення даних робіт – приблизно 1 квітня поточного року о восьмій годині вечора.

Як ми писали раніше, Київстар розширив область дії одного зі своїх найбільш вигідних контрактних регіональних тарифів. Уже з тридцятого березня в неї будуть включені Донецька, Кіровоградська та Луганська області, в яких раніше його підключити не можна було. Можливо, надалі область дії тарифного плану буде ще більш розширена, і практично будь-який українець зможе гідно оцінити можливість отримувати величезну кількість послуг за смішну ціну, при цьому користуючись також всіма перевагами контрактного тарифного плану.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button