lifecell

«Lifecell» запустив безлімітний тарифний план всього за 50 гривень на місяць

Нещодавно мобільний оператор Lifecell, який вже традиційно славиться своїми дешевими тарифними планами, перевершив самого себе, запустивши повністю безлімітний інтернет всього за п’ятдесят гривень на місяць. Цей тариф однозначно заслуговує на те, щоб його запам’ятали надовго, адже він включає величезний пакет послуг за абсолютно незначну суму.

Що входить в даний пакет послуг

Даний тарифний план відноситься до такого рідкісного різновиду, як дешеві безлімітні тарифи. Таких майже не існує, а якщо вони і трапляються, то в них є обмеження, наприклад, на роздачу wi-fi зі смартфона. Тут таких обмежень немає. Ви отримуєте наступний пакет послуг:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).

Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до 31.08.2021.

Тарифний план називається «Інтернет без меж», платити в ньому достатньо всього п’ятдесят гривень за операторський місяць – двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список знаходиться на сторінці тарифного плану на сайті оператора.

Ви також можете зареєструвати свій номер за допомогою Bank ID прямо на офіційному сайті мобільного оператора. За це ви отримаєте право на спеціальну ціну на пакети послуг в топових тарифах для зареєстрованих абонентів, а також бонуси на рахунок, і інші важливі переваги зареєстрованого номера. Завдяки цьому тарифний план стане ще більш вигідним!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button