Київстар запустив найкращий тариф на ринку: 30 Гб за 3 гривні в день

Тарифний план, який включає такий шикарний пакет послуг, носить назву «Smart Регіон»

Зараз на головній

Київстар запустив свій кращий тариф, який сміливо можна назвати одним з найдешевших на ринку. Що можна отримати за три гривні в день, або за сто гривень на місяць? Зазвичай – тільки мінімальнe кількість послуг в рамках соціального тарифного плану. Проте, звичний стереотип Київстар, здається, вирішив зламати. В рамках нового тарифу від найбільшого мобільного оператора ви будете отримувати все, що вам необхідно, за смішну ціну!


Чому з контрактом вигідніше

Новий контрактний тарифний план пропонує вам все, що може здатися необхідним звичайному користувачеві послуг Київстар. Він порадує як тих, хто багато сидить в інтернеті, так і тих, хто в основному розмовляє, адже в нього входять наступні послуги:

  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • 300 хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також для дзвінків за кордон, в інші країни, на будь-які номери.
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету.
  • Доступ до ряду сервісів від оператора. Наприклад, це «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», а також Mobile ID.
  • Після вичерпання пакета послуг ви можете придбати нові пакети гігабайтів, або ж скористатися деякими спеціальними послугами, про які ми писали раніше. Але, як правило, тридцяти гігабайтів вистачає на все!

Тарифний план, який включає такий шикарний пакет послуг, носить назву «Smart Регіон». Як ми вже сказали, він є контрактним, тобто для його підключення необхідно відвідати центр обслуговування клієнтів Київстар. Ви також отримуєте в його рамках всі плюси контрактних тарифних планів, наприклад, можливість оплачувати по частинах, або тримати кілька номерів на одному особовому рахунку.

Киевстар

Ви можете заощадити ще більше, якщо скористаєтеся акцією «Все просто 10 місяців». Вона вступила в дію ще з 25 лютого і триватиме аж до кінця поточного року. Акція діє в роздрібних точках продажу Київстар, і полягає в тому, що якщо ви придбаєте акційний 4G-смартфон в цих магазинах або ж в офіційному інтернет-магазині оператора, то зможете отримати знижку в 33% на щомісячну абонентську плату, якщо оплатите відразу десять місяців пакету послуг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей