Vodafone запустив послугу, яка вбереже українців від списання грошей

Оператор Vodafone запустив послугу, яка допоможе українцям вберегтися від списання грошей.

Зараз на головній

Думаємо, практично кожен українець стикався з неприємною ситуацією, коли з рахунку раптом починають пропадати гроші. Найчастіше таке відбувається через те, що різні мобільні сервіси підключають платні послуги без бажання абонента або не інформуючи його належним чином. На щастя, оператор Vodafone запустив послугу, яка допоможе українцям вберегтися від списання грошей.


Як знайти непотрібні підписки і відключити їх

Послуга «Контент-Ревізор» від Vodafone дозволяє вам дізнатися перелік послуг, на які ви підписані, по відправці безкоштовного SMS-запиту на номер 2828 з будь-яким текстом. У разі, якщо з вашим номером є будь-які активні підписки, то ви повинні отримати повідомлення. У ньому будуть вказані назва підключених послуг і найголовніше для вас – що потрібно зробити для їх відключення. Наприклад: «Погода в Києві, для відключення відправте SMS з текстом stop на номер 5645». Якщо у вас немає ніяких підписок, то вам в повідомленні так і напишуть.
Відзначимо, що наступні послуги не показуються за номером:

  • “Звук”. Для зупинки дії послуги відправте SMS запит з текстом «СТОП» на 2535.
  • SIM-Menu. Для зупинки – SMS запит з текстом «СТОП» на 10251.
  • Opera Mobile Store. Для зупинки – SMS запит з текстом «СТОП» на 2024.
  • Мобільний портал. Для зупинки – SMS запит з текстом «СТОП» на 2814.
  • Ігровий портал. Для зупинки – SMS запит з текстом «СТОП» на 7300.
  • SMS-Футбол. Для зупинки – SMS запит з текстом «СТОП» на 2 822
  • Vodafone Safety. Для зупинки – SMS запит з текстом «СТОП» на 6911.

Відзначимо, що сама по собі послуга «Контент-ревізор» безкоштовна. Її не потрібно спеціально підключати або відключати, вона вже доступна для всіх абонентів мобільного оператора Vodafone.

Також вас, можливо, зацікавить додаток від того ж мобільного оператора, який включає в себе кілька корисних функцій по захисту вашого смартфона від крадіжки або втрати. Зокрема, віддалена блокування втраченого телефону. Зателефонувавши в колл-центр за номером 0 800 406 911 або ж скориставшись функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою, ви заблокуєте смартфон. Якщо ви знайдете такий телефон, то можете зателефонувати за тим же номером, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику. За це ви навіть можете отримати винагороду до чотирьохсот гривень!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей