Все зміниться: Київстар переглядає правила зміни тарифного плану

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Мобільний оператор «Київстар» продовжує змінювати свої правила обслуговування, роблячи їх більш зручними для всіх українців. З’являється все більше послуг і тарифних планів, а також акцій. Одна з таких послуг дозволяє українцям отримати більше свободи при переході на передплачений тарифний план або при підключенні нової сім-карти.


Нові правила переходу

Нова послуга, запущена мобільним оператором «Київстар», носить назву «Швидкий старт». Вона вводить нові правила покупки стартових пакетів. Якщо раніше ви відразу купували картку, на якій вже були номер і тарифний план, то тепер це залишилося в минулому. Нова послуга дозволяє вам під час покупки сім-карти відразу вибрати тарифний план і номер телефону з п’ятнадцяти запропонованих доступних варіантів. Вартість такого підключення буде дорівнює вартості звичайної сім-карти, доплачувати нічого не треба.

Ці оновлені правила діють починаючи з першого березня поточного року, як повідомляє офіційний веб-сайт мобільного оператора. Вони стосуються всіх без винятку магазинів роздрібної мережі «Київстар», на всій території нашої країни. Дана нова послуга, на думку самих представників мобільного оператора «Київстар», дозволить спростити абонентам життя, адже тепер вони, звертаючись до фірмового магазину, відразу зможуть придбати те, що підходить найбільше саме для них.

Також Київстар запустив послугу, яка допомагає всім нарешті позбутися від докучливих «анонімів». Якщо ви підключите «Супервизначник номера», то приховати свій номер при дзвінку вам стане неможливо, навіть якщо той, хто телефонує користується «Анти-визначником номера». У разі, якщо вам дзвонить абонент, якого немає в вашому списку контактів, то його номер, навіть прихований, буде показаний в звичайному міжнародному форматі. Якщо ж той, хто телефонує в вашому списку контактів є, то ви побачите ім’я, під яким він у вас записаний.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Київстар дозволив “безлімітно” стежити за іншими абонентами

Починаючи з наступного тижня, Київстар поліпшить свою популярну послугу, яка дозволяє вам стежити за абонентами, за яких ви переживаєте,...

Більше схожих статей