Українці масово переходять на 5G смартфони

Зараз на головній

Як свідчить статистика, останнім часом українці масово оновлюють свої смартфони, переходячи на нові моделі, які підтримують зв’язок п’ятого покоління (5G) – і це при тому, що поки що невідомо, коли 5G з’явиться в нашій країні.


Нові тенденції на українському ринку

Згідно зі статистикою, отриманою Міністерством цифрової трансформації України та мобільними операторами, за відрізок часу з жовтня 2020 року по січень 2021 роки кількість українців, які використовують 5G-смартфони, зросла в шість з половиною разів – з тридцяти однієї тисячі до ста дев’яноста чотирьох. Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

Також Мінціфри відзначило, що як і раніше росте кількість смартфонів, які підтримують мережі четвертого покоління (4G), не в останню чергу завдяки тому, що щомісяця мобільні оператори підключають до даного інтернету величезна кількість населених пунктів. На даний момент українці володіють майже тридцять одним мільйоном смартфонів, які можуть забезпечити їм доступ до мереж четвертого покоління.

Як повідомив Станіслав Прибитько, керівник групи, що займається розвитком мобільного інтернету в Міністерстві цифровий трансформації, є українці, які продовжують користуватися старою сім-картою з підтримкою тільки 3G, незважаючи на те, що у них на руках є 4G-смартфони, і вони проживають в населених пунктах з необхідним покриттям.

Таких людей закликають якомога швидше замінювати свої картки на ті, що підтримують 4G. Це дозволить значно прискорити інтернет, іноді – в десять-п’ятнадцять разів. Заміна у всіх операторів є повністю безкоштовною і займає кілька хвилин, не більше. При цьому ви зберігаєте свій номер, гроші на рахунку і все інше, що може бути дорого для вас на вашій старій картці. Завдяки цьому покращиться швидкість завантаження файлів і контенту, а також якість зв’язку в відеододаток.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому не варто користуватися смартфоном в потязі

Сьогодні жодна подорож не обходиться без смартфона. Він зараз використовується не стільки для дзвінків, скільки для розваг, ігор, відео....

Більше схожих статей