20 Гб за 3 гривні в день: новий турбо тариф від Vodafone

Зараз на головній

У оператора Vodafone є безліч дешевих тарифних планів, які дозволяють вам отримати досить великий пакет послуг за чисто символічну плату. У числі таких тарифів є і той, про який ми вам зараз розповімо: ви можете отримувати дуже великий пакет послуг в двадцять гігабайтів високошвидкісного інтернету всього за три гривні в день. Якщо у вас є кабельний інтернет вдома, то, по суті, вам більше і не потрібно.


Кращий тарифний план від Vodafone: список послуг

Як правило, сто гривень на місяць – це своєрідний рубіж, який відділяє дуже дешеві тарифні плани з мінімумом послуг, так звані соціальні, від більш дорогих і включають в себе безліч хвилин і гігабайтів. Новий тарифний план від Vodafone пропонує вам за ціною соціального тарифного плану отримати пакет послуг, які зазвичай входять вже в більш просунуті тарифи. Ось список цих послуг:

  • Двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитесь).
  • Послуга Vodafone Video Pass для любителів відео. Нагадуємо, що вона дозволяє без урахування трафіку переглядати найбільш популярні відеосервіси, такі як Ютуб, Нетфлікс і Мегого.
  • Сімсот хвилин дзвінків на будь-яких операторів.
  • Можливість підключити півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов».

Тарифний план, з яким ми присвятили цю статтю, називається Vodafone SuperNet Turbo. Абонентська плата становить сто гривень на місяць, тобто всього лише три гривні і тридцять копійок в день. Особливі умови даного тарифу діють не на всій території України: дізнатися повний список регіонів нашої країни, де ви можете підключити цей тарифний план, ви можете на сайті мобільного оператора.

Як ми писали раніше, також мобільний оператор Vodafone запустив послугу Vodafone Cloud. В її рамках вам надається вісім гігабайтів в хмарному сховище абсолютно безкоштовно, без будь-яких платних автоматичне продовження. Все це дозволить вам звільнити значну кількість пам’яті в своєму смартфоні, перемістивши відео, фото та музику в хмарне сховище. Воно буде доступно з будь-якого девайса, що має доступ в інтернет, будь то смартфон, планшет або персональний комп’ютер.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли про цілі коротких дзвінків з невідомих номерів

Здійснювати короткі дзвінки з невідомих номерів, коли виклик триває всього кілька секунд, а потім дзвінок скидається, можуть як шахраї,...

Більше схожих статей