Vodafone вирішив виділити безкоштовне місце в “хмарі” для всіх абонентів

Зараз на головній

Мобільний оператор Vodafone вирішив виділити для всіх своїх абонентів безкоштовне місце в хмарному сховище даних. Скільки ж місця отримають всі українці, які користуються послугами Vodafone?


Хмарне сховище і його переваги

Послуга носить назву Vodafone Cloud. В її рамках вам надається вісім гігабайтів в хмарному сховище абсолютно безкоштовно, без будь-яких платних автоматичне продовження. Все це дозволить вам звільнити значну кількість пам’яті в своєму смартфоні, перемістивши відео, фото та музику в хмарне сховище.

Хмарне сховище буде доступно з будь-якого девайса, що має доступ в інтернет, будь то смартфон, планшет або персональний комп’ютер. Для входу буде використовуватися номер телефону і спеціальний одноразовий пароль. Відзначимо, що хмарне сховище набагато надійніше флешки. Його неможливо втратити або вкрасти, ваші дані не зіпсуються разом з флешкою, смартфоном або жорстким диском комп’ютера.

Як ми вже сказали, вісім гігабайтів користування хмарним сховищем надаються абсолютно безкоштовно, від вас вимагається тільки встановити відповідну програму. Ви можете безкоштовно зберігати фото і відео. За невелику доплату можна розширити сховище аж до п’ятисот дванадцяти гігабайт, і зняти всі обмеження на зберігання файлів.

Також, як ми писали раніше, у мобільного оператора Vodafone є ряд PASS-послуг, які дозволяють трохи модифікувати тарифні плани під себе і свої власні потреби. Зокрема, ви можете, підключивши одну або кілька таких послуг, зробити трафік з тих сайтів і сервісів, які ви відвідуєте, повністю безлімітним, що не підлягає тарифікації і не враховуються в вашому основному пакеті послуг. Ви можете ознайомитися з їх списком у відповідній статті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

експерти розповіли, в чому небезпека та мінуси 5G-мереж

5G відміну від 4G має частоти вище (у 4G 800, 900, 1800, 2100, 2600 МГц), а у 5G 3,4-3,8...

Більше схожих статей