Vodafone зробив безкоштовним трафік з популярних ресурсів на 4 місяці

Зараз на головній

Оператор Vodafone зробив безкоштовним трафік з кількох популярних ресурсів в рамках так званих PASS-послуг. Якими ж бувають ці послуги, на які ресурси вони пропонують безлімітний доступ, і які будуть безкоштовними?


Безлімітні послуги від Vodafone

Ні для кого не секрет, що значна частина трафіку мобільного інтернету йде на порівняно невелику кількість найбільш популярних сайтів і ресурсів. Все-таки на дворі вже давно не нульові з тодішньою купою дрібних форумів і сайтів за вузькими інтересами. PASS-послуги пропонують трохи модифікувати тариф під себе і свої власні потреби. Зокрема, ви можете, підключивши одну або кілька таких послуг, зробити трафік з тих сайтів і сервісів, які ви відвідуєте, повністю безлімітним, що не підлягає тарифікації і не враховуються в вашому основному пакеті послуг. Ось які PASS-послуги є у Vodafone:

  • Video-Pass – безлімітний трафік на Youtube, Megogo, Netflix.
  • Social-Pass – безліміт на Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, LinkedIn, Snapchat, TikTok, Likee
  • Music-Pass – безліміт на такі музичні сервіси, як Apple Music, Deezer, YouTube Music, Google Play Music, SoundCloud, Shazam, Spotify.
  • Online-Pass – безлімітний месседжінг (текстові та графічні повідомлення) в Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger, Hangouts, WeChat, Skype, Zoom, Google Classroom, аудіо- і відеодзвінки в Zoom, Viber, WhatsApp, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.
  • Game-Pass – безліміт в Twitch, App Store, Google Play, Steam, Discord.

В рамках недавно запущеної акції найбільш популярна PASS-послуга – Video Pass – буде повністю безкоштовною протягом чотирьох місяців. Підключити її можуть абоненти всіх тарифних планів, крім контрактних, спеціальних і, природно, безлімітних.

Для того, щоб трафік, що йде через потрібні вам сервіси, правильно ідентифікувався і не вважався в пакеті послуг, експерти рекомендують користуватися тільки офіційними додатками.

Також корисною послугою від Vodafone є «Мобільний путівник». Він створений для того, щоб надати українцям всю максимально корисну та актуальну інформацію про різні міста нашої країни. За сервіс відповідає особисто мобільний оператор. Очікується, що він стане надійним помічником для будь-яких мандрівників, і надасть найцікавішу інформацію про найбільш популярні міста серед туристів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Дорогий iPhone рекордно подешевшав в Україні

Вартість iPhone 12 Pro знизилася до 28 тисяч гривень. Про це свідчать дані аналітичного ресурсу Hotline.ua. Згідно каталог, стартовий iPhone...

Більше схожих статей