Київстар поповнить рахунок власникам деяких смартфонів

Зараз на головній

Володарі деяких смартфонів отримають чудовий подарунок від мобільного оператора «Київстар»: їм поповнять рахунок на значну суму в кілька тисяч гривень. Що ж для цього необхідно зробити? Давайте розберемося!


На яку суму можуть поповнити рахунок?

Акція, в рамках якої ви можете отримати ці гроші, носить назву «Закохайся в кешбек». Щоб взяти в ній участь, необхідно в період її дії – з восьмого лютого аж до тридцяте квітня – придбати будь-який смартфон, що підтримує 4G. У нагороду ви отримаєте кешбек – десять відсотків від вартості смартфона, на свій бонусний рахунок.

Для того, щоб взяти участь в даній акції, вам необхідно придбати мобільний телефон в одному з акційних магазинів, їх список ви можете знайти на офіційному сайті мобільного оператора. Коли ви підключите акцію, з вашого мобільного рахунку буде знято шість гривень, а кешбек буде зарахований на бонусний рахунок. Бонуси можна використовувати для оплати практично будь-яких послуг мобільного зв’язку, в тому числі, наприклад, замість місячної абонентської плати за умовами вашого тарифного плану. Їх потрібно використати протягом шости місяців з моменту, як вони будуть вам нараховані. Відзначимо, що навіть в тому випадку, якщо ви зміните свій тарифний план, бонуси анульовані не будуть, але вони «спишуться», якщо ви, наприклад, повернете придбаний смартфон по гарантії або замініть його на новий.

Київстар

Як ми писали раніше, новий тарифний план від Київстар, приурочений до Дня всіх закоханих, включає в себе значний пакет найнеобхідніших послуг, при цьому за цілком розумну ціну. Так, в нього входить десять тисяч мегабайтів мобільного інтернету, тисяча хвилин дзвінків як всередині мережі Київстар, так і на мобільні номери інших українських операторів і багато іншого. Детальніше – в нашій відповідної статті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей