Новини

Apple збісила власників iPhone ще одним обмеженням

Політика Apple щодо ремонту iPhone вже не раз піддавалася критиці з боку користувачів. Втім, це не зупиняє спроби корпорації зобов’язати покупців звертатися тільки в фірмові сервісні центри. Новим об’єктом «атаки» стали акумулятори популярної лінійки смартфонів, самостійна заміна яких тепер може обернутися для власника неприємним сюрпризом.

Факт блокування виявило видання iFixit, відоме своїми регулярними розбірками популярних смартфонів і гаджетів. Блокуванню піддаються акумулятори, в яких немає мікроконтролера Texas Instruments з унікальним ключем аутентифікації.

Що збісило користувачів iPhone?

Смартфони, на яких сталося блокування акумулятора, не показують кількості циклів перезарядки, максимальну ємність і пікову продуктивність. Замість цього в пункті меню «Акумулятор» відображається попередження про необхідність ремонту iPhone в авторизованому сервісному центрі Apple.

Подібна ситуація, за даними джерела, спостерігається на iPhone XR, iPhone XS і iPhone XS Max, що працюють під управлінням iOS 12 або бета-версії iOS 13. Починаючи з iOS 10 Apple стала блокувати доступ до інформації про стан акумулятора для більшості додатків з App Store.

iPhone блокування аккумулятора

Яке рішення?

Самостійна заміна на оригінальний акумулятор з «донорського» пристрою також не виправить помилки, оскільки ремонт повинен здійснюватися виключно за допомогою спеціального обладнання в офіційних сервісних центрах компанії. За словами експертів, Apple прив’язує серійні номери акумуляторів до iPhone ще на етапі виробництва. Єдиний спосіб не отримувати сповіщень про необхідність ремонту – звертатися виключно до авторизованих сервісних центрів.

Apple опублікований фахівцями iFixit звіт не прокоментувала.

джерело: ifixit.com


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button