Vodafone дозволив стежити за іншими абонентами: перші 5 днів безкоштовно

Зараз на головній

Не всі знають, що у Vodafone є послуга, яка дозволяє стежити за іншими абонентами. Називається вона «ЗнайДе». З її допомогою ви завжди зможете знайти ваших близьких, друзів або дітей, за яких переживаєте. Більш того: перші п’ять днів користування даною послугою повністю безкоштовні!


Як підключити послугу?

Щоб підключити послугу, вам спочатку потрібно відправити СМС на номер 7005. Текст СМС має виглядати так: ДОДАТИ (номер абонента) (ім’я для ідентифікації). Наприклад: ДОДАТИ 0501234567 Син. В імені можна використовувати літери кириличного і латинського алфавітів, знаки «тире», «+», «$», «@», «*», «_», «крапку», цифри від 0 до 9.

Потім абонент, якого ви хочете відслідковувати, отримає повідомлення з проханням дозволити відстежувати його. Щоб дозволити, він повинен відправити на номер 7003 повідомлення ТАК (номер вашого телефону). Щоб відмовитися, потрібно відправити аналогічне повідомлення, але зі словом НІ.

Користуватися послугою дуже просто. Досить відправити повідомлення з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я> на номер 7005. Наприклад: ПОШУК Син або ПОШУК 0501234567. Можна також отримати доступ до веб-версії даної послуги, якщо відправити порожнє SMS на номер 7006. Ви отримаєте пін-код для завершення реєстрації.

Перші п’ять днів користування послугою безкоштовні. Надалі вартість одного запиту складе 25 копійок. Ви можете підключити різні тарифні плани: виберіть той, який підходить саме вам. Ціни ви можете подивитися на офіційному сайті компанії Vodafone. Пам’ятайте, що невикористані запити зникають, коли закінчується термін дії пакету послуг. Не забувайте також, що саме по собі перше повідомлення на номер 7005 коштує три гривні.

Послуга працює на основі визначення, де знаходиться абонент в мережі 2G \ 3G (в мережі 4G «ЗнайДе» поки що недоступна). У центрі міста ви зможете визначити місце розташування людини з точністю до 300-400 метрів, на околицях – в межах кілометра, в сільській місцевості – кілька кілометрів. У тому випадку, якщо людина, яку ви шукаєте, знаходиться на шосе, то повідомлення, яке вам прийде, буде містити назву населеного пункту, найближчого до його місця перебування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як швидко відписатися від настирливих листів на електронну пошту

Сьогодні поговоримо про те, як позбутися від спаму на електронну пошту від різних інтернет-магазинів та інших організацій. Електронна пошта сьогодні...

Більше схожих статей