Шахрайство на OLX: У клієнта «Монобанку» вкрали з карти 94 000 гривень

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Чергова обманута шахраями людина розповіла про те, як з її карти «Монобанку» злочинці вкрали велику суму грошей. Вони представилися службою безпеки банку і обманом змусили жінку перевести на свій рахунок 94 000 гривень.


Своїм негативним досвідом дівчина поділилася на сторінці в соціальних мережах. Вона вирішила продати парфумерію через сервіс OLX, коли з нею зв’язалися шахраї. Злочинець заявив, що готовий перевести передоплату за товар, щоб його не встиг придбати ніхто інший і переслав жінці посилання нібито на спеціальний платіжний сервіс. Там жінці пропонувалося ввести дані своєї карти, в тому числі захисні. Вона це зробила, проте гроші з її картки не списали. Через кілька хвилин їй на телефон подзвонив представник служби безпеки «Монобанку» і заявив, що її картку спробували зламати. Він надав приголомшеній клієнтці всі її особисті дані – номер карти, захисний код, назвав прізвище і ім’я, що змусило дівчину повірити пройдисвітові.

Після цього «представник» заявив, що стару карту потрібно закрити, а всі гроші перевести на нову, щоб їх вберегти. Під керівництвом шахрая клієнтка «перевипустила» карту, після чого перевела на неї всі свої заощадження, що зберігалися на рахунку – 94 000 гривень. Чи варто говорити, що карта виявилася не її, а приголомшена дівчина зрозуміла, що була обманута злочинцями.

Щоб врятувати свої заощадження, жінка звернулася в поліцію і довела справу до суду. Суддя підтвердив ознаки шахрайства, зараз поліція порушила кримінальну розслідування і активно шукає злочинця.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей