Названо СМС та повідомлення, які потрібно негайно видалити зі смартфону

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Нам всім досить часто надходять смс повідомлення. Останнім часом від різних компаній стало надходити все більше і більше рекламних повідомлень. А з популяризацією месенджерів останніх стало ще більше.


Як часто ви видаляєте смс повідомлення? У цій статті ми поговоримо про те, які повідомлення краще видаляти відразу після прочитання . Це стосується як звичайних смс, так і повідомлень в месенджерах.

Повідомлення з особистими даними

Буває, що нам потрібно комусь відіслати наші особисті дані, або хтось із наших знайомих нам їх прислав. Це можуть бути адреси, паспортні дані та інші особисті дані. В цілому це можуть бути всі дані, які ми не передаємо незнайомим людям і відповідно не хочемо, щоб вони потрапили в загальний доступ.

Такі повідомлення ми можемо відразу використати, наприклад якщо ці дані потрібно кудись переписати, а потім такі повідомлення одразу краще видалити. Чому?

sms

Бувають різні ситуації, наприклад, можна втратити телефон, або хтось зможе отримати до нього доступ. Може так бути, що ми помилково, ці дані відправимо тим, хто не має їх бачити. Якщо відразу видалити ці смс, то навіть якщо хтось крім вас отримає доступ до телефону, ці дані вже будуть швидше за все стерті.

Повідомлення від банків

Іноді банки можуть надсилати смс з кодами підтвердження, або інформацією про наших балансах і заборгованості . Така інформація може зацікавити шахраїв, так як відкриваються дані про наше матеріальне становище.

Тому такі смски краще відразу видаляти після використання, щоб ніхто не міг побачити з них інформацію. Часто буває, що навіть на заблокованому телефоні такі повідомлення можуть висвітлюватися в повідомленнях, навіть якщо ви їх уже прочитали.

Звичайно, можна змінити відповідні налаштування, щоб повідомлення не з’являлися на заблокованому екрані. Але все ж видалити непотрібні повідомлення буде надійніше.

Повідомлення з файлами

Ще нам можуть приходити меседжі з відео файлами, музикою і картинками. Часто такі повідомлення приходять від родичів і друзів в Viber або WhatsAap.

Viber

Оскільки, в таких повідомленнях містяться мультимедійні дані, то вони займають згодом дуже багато пам’яті смартфона, тому якщо вони вам уже не потрібні. Можна їх видалити і звільнити досить багато пам’яті в смартфоні.

Повідомлення з паролями

Нам можуть надіслати повідомлення з паролем для входу на сайт або в особистий кабінет. Наприклад, якщо ми забули пароль і відновили його через смс за номером телефону. Також в СМС банки розсилають CVV коди.

Таке повідомлення краще видалити відразу після того, як ви зберегли пароль в надійному місці. Інакше вийде, що в смсках буде легкий доступ до якогось з ваших особистих кабінетів, адже пароль вже є.

Як ми побачили принцип такий: Якщо смс нам вже не потрібні і в них містяться якісь особисті дані про нас або інших людей, то їх краще видалити, щоб не нашкодити ні собі ні іншим. Важливо також пам’ятати, що повідомлення з медіа файлами займають багато місця на смартфоні тому, якщо вони не використовуються їх теж можна видалити для економії пам’яті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей