Lifecell вирішив “шокувати” абонентів своїми тарифними планами

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Оператор lifecell вирішив “шокувати” абонентів дешевизною своїх тарифних планів, вибравши для цього найпростіший спосіб – наочне порівняння їх з тарифами інших мобільних операторів. Тепер на сайті lifecell працює спеціальна послуга, яка показує, наскільки ті чи інші послуги у даного оператора вигідніше, ніж у інших. В першу чергу вона розрахована на людей, які планують переносити свої номери в lifecell від Київстар або Vodafone.


“Калькулятор послуг”: як ним користуватися

Послуга названа без особливих затій – «Порівнятор». Вона являє собою базу даних, в яку занесені основні тарифні плани від lifecell, Київстар та Vodafone. Ви можете або вказати послугу, якою зараз користуєтеся, або ту, яку хочете отримати, і порівняти ціни на неї у різних операторів.

В першу чергу це, звичайно, робиться для того, щоб ви, змінюючи тарифний план або оператора, могли уникнути неприємних сюрпризів. Ви також можете вибрати послугу, яка вам потрібна, наприклад, безлімітний інтернет, після чого подивитися, які тарифи і яких операторів його пропонують, які додаткові умови цих тарифів і скільки вам доведеться платити в їх рамках.

Потім система може перенаправити вас на розділ сайту зі списком тарифних планів, що діють у вашому регіоні, і ви можете вибрати той, що найбільше підходить саме вам. З урахуванням значних пільг, які надає lifecell тим абонентам, які переходять до нього від інших операторів, це дуже вигідне і корисне пропозицію.

Як ми писали раніше, мобільний оператор lifecell вирішив провести нову акцію, в якій розіграє цілий ряд цінних призів, включаючи Samsung Galaxy S20 Plus і кілька планшетів. Для того, щоб взяти участь в акції, ви повинні активувати будь-який пакет послуги Мобільний додаток ТВ +, не рахуючи пакета послуг «Нічний», протягом восьми ігрових тижнів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей