Новий мобільний оператор запустив найдешевший тариф в Україні

Зараз на головній

Міжнародний оператор Lycamobile прийшов в нашу країну не так вже давно, але вже встиг обзавестися немаленькою абонентською базою. У порівнянні з «великою трійкою» оператор пропонує набагато більш вигідні тарифи. Цього вдається досягти завдяки тому, що у «Лайка» немає офісів і офіційних магазинів, а значить, не потрібно витрачатися на зарплату персоналу та оренду приміщень. Замість цього будь-який зв’язок з абонентами, як і покупка стартових пакетів, здійснюється через інтернет, за допомогою офіційного сайту нового оператора.


Нові умови тарифного плану

Незважаючи на низькі ціни і в цілому досить вигідні пропозиції, новий стільниковий оператор все ще відстає від операторів «великої трійки» за кількістю абонентів. Йому далеко навіть до Лайфа, який цю трійку замикає, а до Київстару або Водафон – тим більше. Українці неохоче розлучаються зі звичними операторами, і «Лайк», здається, вирішив допомогти в цьому нашим співвітчизникам. Погодьтеся, складно відмовитися від нової сім-карти, коли вам пропонують за тридцять гривень в місяць:

  • Безлімітні дзвінки в мережі Lycamobile по Україні.
  • Безлімітні СМС в мережі Лайк.
  • Триста хвилин на дзвінки на номери Lycamobile за кордоном.
  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на інші українські номери.
  • Тридцять СМС на інші номери.

Погодьтеся, більш ніж вигідна пропозиція за таку плату. Аналогів цієї пропозиції в нашій країні просто немає. Бюджетні тарифи від операторів «великої трійки» починаються мінімум від сорока гривень, за рідкісним винятком. При цьому пакети послуг там до смішного маленькі – добре, якщо буде хоча б безліміт всередині мережі!

Тарифний план називається «Все в одному XS». Як його підключити? Як ми вже говорили, «Лейка» – це віртуальний мобільний оператор, тобто у нього немає магазинів, офісів і промоутерів. Ви можете замовити сім-карту на офіційному сайті https://www.lycamobile.ua/uk/bundle/all-in-one-xs/. Вона прийде вам поштою протягом кількох днів. Картка вже активна і готова до використання – від вас вимагається тільки вставити її в ваш смартфон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей