30 Гб за 3 гривні в день: Новий тариф від Київстар

Зараз на головній

Як правило, коли говорять про соціальні тарифи, мають на увазі такі пакети послуг, в яких ви отримуєте повний мінімум дзвінків і зовсім невелику кількість інтернету. Однак недавно Київстар запустив дуже цікавий соціальний тарифний план, в якому ви можете отримати аж тридцять гігабайтів мобільного інтернету за копійчану суму! Цікаво? Тоді читайте далі!


Що можна отримати за сто гривень?

Як правило, в більшості випадків «соціальні» тарифні плани коштують  до ста гривень, і навіть за таку суму ви отримуєте лише трохи більше необхідного мінімуму. Давайте ж подивимося, що ви отримуєте за сто гривень в даному випадку:

  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • 300 хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також для дзвінків за кордон, в інші країни, на будь-які номери.
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету.
  • Доступ до ряду сервісів від оператора. Наприклад, це «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», а також Mobile ID.

Після того, як ви вичерпаєте пакет в тридцять гігабайтів, але продовжите користуватися мобільним інтернетом, то ви можете придбати додаткові пакети гігабайтів, як і в будь-якому тарифі від Київстар.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Smart Регіон». Він відноситься до контрактних тарифами, тобто для його підключення необхідно відвідати центр обслуговування клієнтів Київстар.

Як ми писали раніше, Київстар запустив спеціальну “кнопку” для прискорення інтернету. Після того, як ви вичерпаєте свої сорок гігабайтів трафіку і включиться обмеження швидкості відповідно до політики справедливого користування інтернет-ресурсами, вам прийде відповідне СМС-повідомлення. Ви можете подключітьуслугу «Турбо-Кнопка» в системі «Мій Київстар», або просто використовуючи комбінацію * 289 * 1 # і кнопка виклику. В ході послуги ви за десять гривень отримуєте додатковий гігабайт високошвидкісного трафіку, який можна використовувати протягом двадцяти чотирьох годин з моменту підключення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей