В «ПриватБанк» розповіли як не платити банку комісії

Зараз на головній

Великий український банк «ПриватБанк» повідомив про зміни в умовах обслуговування рахунків своїх клієнтів. Якщо клієнти будуть брати участь в акції, то перестануть платити комісію за використання рахунків на певний час.


Дану інформацію представники «ПриватБанку» повідомили на своєму сайті. Отримати безкоштовне обслуговування рахунків клієнти можуть в рамках акції, терміни закінчення якої поки не називаються. Щоб отримати можливість брати участь в спецпропозиції клієнт повинен активно користуватися своїми рахунками, переводячи через них певні суми грошей. Дія бонусної програми поширюється на VIP-карти, щоб не платити комісію на наступний місяць, користувач зобов’язаний провести через свій рахунок велику суму грошей в поточному. Конкретніше:

  • 100 тисяч гривень для карти Infinite;
  • 50 тисяч гривень для карти World Elite;
  • 40 тисяч гривень для карти Visa Signature;
  • 30 тисяч гривень для карти World Black Edition;
  • 25 тисяч гривень для карти Platinum.

Якщо клієнт розплачується в магазинах або пересилає на інші рахунки зазначену суму за місяць, то на наступний місяць комісія за обслуговування картки не стягується. В рахунок йдуть як просто перекази коштів, так і оплата послуг і товарів в онлайн-сервісах.

На даний момент встановлена кінцева дата дії акції – триватиме вона з 1 березня до 30 червня. Брати участь в акції можна і в лютому, за умови виконання вимог за місяць в березні комісія стягуватися не буде. Дія спеціальної пропозиції може бути продовжена, якщо вона буде користуватися популярністю.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей