Vodafone

Vodafone запустив послугу, яка вкрай потрібна всім українцям

Оператор мобільного зв’язку компанія “Vodafone Україна” запустив нову послугу, яка потрібна всім українцям – по крайній мірі тим, хто хоче піклуватися про своє здоров’я, але при цьому не бажає вистоювати довгі черги в лікарнях.


Нове слово в охороні здоров’я

Vodafone пропонує нову послугу – смарт-клініку «Здорро», яку він розробив разом з компанією Botkin.pro, відомою своїми телемедичними консультаціями. У додатку працює безліч лікарів – одних спеціальностей більше трьохсот, і їхня кількість постійно зростає. Лікарів можна вибирати по рейтингу – серед них багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук. Відмінна можливість отримати консультацію провідного фахівця без необхідності їхати в велике місто!

Також смарт-клініка дозволяє, крім особистої консультації у лікаря, отримати другу консультацію у суміжного фахівця, скористатися особистим кабінетом, де будуть збережені всі ваші звернення і консультації. Переживати за вашу інформацію не варто – всі дані, що стосуються пацієнтів та лікарів, надійно захищені за найвищими стандартами кібербезпеки.

Плани з розвитку послуги – воістину наполеонівські. Наприклад, очікується підключити до мережі онлайн-аптеки, лабораторії, чат-бота з елементами штучного інтелекту. Він допоможе всім абонентам моніторити стан свого здоров’я самостійно, звертаючись за медичною допомогою в разі потреби. Дані, які будуть отримані протягом перших кількох місяців роботи клініки, складуть пакетні пропозиції, в які будуть входити всі найбільш затребувані послуги.

Пандемія викликала неймовірний сплеск інтересу до телемедицини. У минулому році на платформі Вotkin.pro було проведено понад тридцять тисяч онлайнових консультацій, в порівнянні з минулим роком кількість лікарів зросла на 174%. Співпраця з великим мобільним оператором дозволить надати компанії ще більший імпульс розвитку.

Як ми писали раніше, завдяки Vodafone тепер можна дізнатися, куди діваються гроші з вашого рахунку, для чого достатньо просто відправити безкоштовний SMS-запит на номер 2828 з будь-яким текстом. Якщо з вашим номером числяться будь-які активні підписки, то ви повинні отримати повідомлення, де вкажуть як назва послуг, які ви підключили і, найголовніше – як їх відключити. Наприклад: «Погода в Києві, для відключення відправте SMS з текстом stop на номер 5645». Якщо у вас немає ніяких підписок, то вам в повідомленні так і напишуть.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Абоненты Киевстар бесплатно получили доступ к платному приложению

В минуле

Vodafone запустил услугу, которая крайне нужна всем украинцам

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle