Київстар

Абоненти Київстар безкоштовно отримали доступ до популярного платного додатка

Киевстар

Абоненти Київстар, які обслуговуються на основі одного з найбільш популярних тарифних планів, отримають безкоштовний доступ до однієї з найпопулярніших платних послуг мобільного оператора. Це не акція, а саме довгоочікувана зміна в тарифному плані, про який українці просили вже досить давно, мало не з того самого моменту, як цей тарифний план був нарешті запроваджено.


Нова послуга абсолютно безкоштовно

Починаючи з 26 лютого всі без винятку абоненти Київстар, які обслуговуються на основі тарифного плану «Безлім», отримають повністю безкоштовний доступ до додатка «Київстар Футбол Легкий». Завдяки цьому додатку, українці зможуть переглядати трансляції футбольних матчів на таких телеканалах, як «Футбол 1», «Футбол 2» і «Футбол 3» в будь-який зручний для них час. Відзначимо також, що якщо ви переглядаєте зі смартфона, то мобільний трафік під час перегляду тарифікації не підлягає. Ви можете завантажити цю програму там же, де і як правило, в магазинах AppStore і Google Play.

В рамках контрактного тарифного плану «Безлім» абоненти «Київстар» отримують повністю безлімітні дзвінки всередині мережі, безлімітний інтернет, двісті хвилин дзвінків на інших операторів і двісті СМС-повідомлень по Україні, а також послугу «Київстар ТВ Легкий» без додаткової оплати. Вартість складає сто сімдесят п’ять гривень на місяць.

Як ми писали раніше, мобільний оператор «Київстар» тимчасово зробив одну зі своїх найпопулярніших послуг вдвічі дешевше. Тепер можна буде підключити домашній інтернет від найбільшого в нашій країні провайдера і при цьому заощадити значну суму – по крайней мере, на кілька найближчих місяців. Знижки дійсні на два основних т

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Буде три дзвінки: українцям розповіли, як крадуть гроші з картки

В минуле

Абоненты Киевстар бесплатно получили доступ к платному приложению

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle