Буде три дзвінки: українцям розповіли, як крадуть гроші з картки

Зараз на головній

За заявами представників правоохоронних органів, в Україні активізувалися шахраї, які крадуть гроші з банківських карт. При цьому використовується стара, проте всім відома схема, що включає дзвінки на телефон жертви та поповнення рахунку.


По суті, дана схема використовується ще з появи онлайн-банкінгу, однак вона досі користується популярністю і залишається ефективною. Причина проста – безліч людей не знають про існування методики, що використовують шахраї. Суть її проста – злочинці протягом декількох днів тричі дзвонять на телефон жертви, проте відразу обривають зв’язок. Користувач передзвонює на ці номери, проте там беруть трубку, але нічого не говорять. Після цього телефонний рахунок жертви поповнюється на символічну суму. Все готово до завершальної стадії плану – після пророблених кроків шахраєві залишається лише зателефонувати оператору і заявити, що він хоче відновити загублений номер. Після цього він називає три номери, на які він нібито телефонував протягом декількох днів (згадуємо дзвінки і передзвони), а також заявити про те, що він поповнював собі рахунок на зазначену суму. В результаті злочинець переробляє номер на себе, після чого заходить в онлайн-банкінг жертви і виводить всі гроші. Для підтвердження операцій у нього є всі потрібні інструменти …

Відповідно до заяв правоохоронців, таким чином у кожного українця, який попався на вудку шахраїв, вкрали в середньому 12 000 гривень. Причому зазначена вище тактика працює не тільки в Україні – шляхом викрадення сім-карти в США крадуть гроші у 600 000 жителів на рік.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей