Hardnews

Київстар, Vodafone або lifecell: в Україні назвали найбільш швидкісного оператора

Нещодавно французька компанія nPerf, що займається тестами на швидкість, опублікувала результат свого дослідження середньої і максимальної швидкості мобільного інтернету в основних українських операторів в минулому 2020 році.


Який оператор найшвидший?

В ході дослідження мобільна мережа оператора «Vodafone Україна» лідирує з величезним відривом – 52,9 тисячі балів. Київстар отримав 45,2 тис. балів, а lifecell – 43,1 тис. балів.

Дослідження проводилося протягом усього 2020 року. За цей час користувачами було проведено близько дев’яноста чотирьох з половиною тисяч тестів підключення з використанням додатків nPerf для iOS і Android. З них 33 485 тестів були визнані найбільш релевантними і включені в дослідження.

Всього серед тестів в мережі «Київстар» було проведено 45.9%, в мережі «Vodafone» – 28% і в мережі lifecell – 26,1%. Тестування проводилося в усіх основних видах мереж: 2G, 3G і 4G.

Середня швидкість завантаження в мережі Vodafone складала 21,17 мегабіт в секунду, швидкість вивантаження склала 9,61 мегабіт в секунду, затримка – 51,6 мілісекунд. В цілому швидкість мобільного інтернету у даного оператора значно зросла в порівнянні з минулим роком. Дані завантажуються на 32 відсотки швидше, а вивантажуються – на 17 відсотків.

Для порівняння, згідно з даними того ж nPerf, середня швидкість завантаження даних в мережі “Київстар” становила 18,55 мегабіт в секунду, швидкість вивантаження – 8,61 мегабіт в секунду, а затримка – 57,05 мілісекунд. Що стосується lifecell, то середня швидкість завантаження даних дорівнювала 13,73 Мбіт / с, а швидкість – 7,41 Мбіт / с, затримка – 52,21 мс. Відзначимо, що раніше саме «Київстар» мав найшвидшим інтернетом серед операторів «великої трійки».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар временно опустил цену на свою популярную услугу вдвое

В минуле

Киевстар, Vodafone или lifecell: в Украине назвали самого скоростного оператора

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle