lifecell

lifecell пропонує 14 Гб інтернету за 25 гривень

В рамках своєї нової акції lifecell пропонує чотирнадцять гігабайтів мобільного інтернету всього за двадцять п’ять гривень. Правда, є одна цікава умова, пов’язана з тим, до якого саме свята приурочено дану акцію!


Як отримати чотирнадцять гігабайтів на рахунок?

В рамках акції «Мобільна валентинка» ви можете подарувати будь-якому іншому номеру lifecell чотирнадцять гігабайтів мобільного інтернету на два тижні, або ж сто п’ятдесят хвилин дзвінків на всі номери по Україні, включаючи стаціонарні. Зробити це можна протягом семи днів з одинадцятого по сімнадцяте лютого включно. В акції можуть брати участь будь-які абоненти lifecell індивідуальної форми обслуговування незалежно від конкретного тарифного плану.

Замовити «Мобільну валентинку» можна або на сайті, або за допомогою простої комбінації * 210 #. Перевірити гігабайти або хвилини, нараховані вам в рамках даної акції, можна за допомогою іншої комбінації – * 121 #. Відзначимо, що ви можете подарувати «Мобільну валентинку» як із зазначенням, хто зробив подарунок, так і повністю анонімно. На свій мобільний номер замовити валентинку не можна.

Як ми писали раніше, нещодавно мобільний оператор Lifecell запустив найкращий безлімітний мобільний інтернет – абонентська плата в ньому становить всього п’ятдесят гривень на місяць. За таку незначну суму ви отримуєте в ньому просто величезний пакет послуг, що зовсім нетипово для більшості тарифних планів всіх мобільних операторів нашої країни. Цей тарифний план носить назву «Інтернет без меж».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новый сотовый оператор предлагает лучший тариф за 30 гривен в месяц

В минуле

lifecell предлагает 14 Гб интернета за 25 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle