Vodafone

Vodafone запустив найкращий тариф за 5 гривень в день

У кожного оператора «великої трійки» є свої «фішки». Наприклад, у Vodafone це дешеві тарифні плани, в тому числі безлімітні. Цієї своєї стратегії оператор не міняє. Так, нещодавно він запустив найкращий тарифний план, в якому ви можете платити лише п’ять гривень в день, і при цьому отримувати не тільки дванадцять гігабайтів інтернету, але і безліміт на певні сервіси. . Що ж це за тарифний план? Давайте розберемося.


Що входить в дешевий тарифний план

Кожен тарифний план судять за співвідношенням ціни і пакета послуг, який ви за це будете отримувати. У цьому тарифі все гаразд і з тим, і з іншим – за невелику абонентську плату ви отримуєте солідний пакет послуг, що включає в себе як відмінний інтернет-пакет, так і дзвінки. Ось що в нього входить:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone
  • Сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери
  • П’ятдесят хвилин дзвінків за кордон до Польщі, Німеччини, Італії та ще двадцять сім країн.
  • Дванадцять гігабайтів 4G \ 3G-інтернету в залежності від доступності мережі.
  • З послугою «Обмін хвилин» ви можете також отримати додаткові сто п’ятдесят хвилин, а з послугою Video Pass не тільки можливість отримати безлімітний трафік на найпопулярніші відеосервіси, але і чотири місяці користування YouTube Premium безкоштовно.

Тарифний план, про який йде мова, носить назву Vodafone SuperNet Pro. За цей досить приємний пакет послуг ви повинні будете платити досить невелику абонплату, всього сто п’ятдесят гривень на місяць. Перейти на даний тарифний план можна, перейшовши на офіційний сайті оператор, або ж звернувшись до фахівців з обслуговування клієнтів в одному з магазинів Vodafone.

Як ми писали раніше, Vodafone попередив користувачів про зростання кількості шахрайських СМС-повідомлень. Один з найпоширеніших сценаріїв – ви отримуєте SMS-повідомлення, в якому повідомляється, що з вашої картки нібито були списані гроші, зазвичай значна сума. У ньому також вказують номер так званої «служби підтримки». За цим номером з вами говорить шахрай, представляється оператором служби підтримки. Він виманює у вас дані – номер карти, дату дії, CVC або CVV-код, після чого гроші у вас зникають вже по-справжньому.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Киевстар расказали о том, как получить на счет несколько тысяч гривен

В минуле

Vodafone запустил лучший тариф за 5 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво