Новини

Asus ROG Phone 2: топова модифікація обійдеться майже в $2000

Вчора Asus представила флагманський ігровий смартфон Asus ROG Phone 2, а сьогодні з’явилася інформація про те, що він буде коштувати 870 доларів.

Тепер же з’явилося уточнення, так як найбільший китайський магазин JD.com вже почав приймати попередні замовлення на чотири варіанти з шести заявлених. Всі вони будуть відправлені не раніше 31 липня.

Раніше озвучена сума в 870 доларів стосується версії з 12 ГБ оперативної пам’яті і 512 ГБ швидкісної флеш-пам’яті UFS 3.0. Спеціальна версія цього смартфона з таким же набором пам’яті, яка буде називатися Enjoy Peace in Beijing ( «Насолоджуйтесь світом в Пекіні») коштує 900 доларів.

Базова версія з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті пропонується за 504 долара, та ж модель у версії Enjoy Peace in Beijing доступна за 537 доларів. У чому полягає особливість версії Enjoy Peace in Beijing, поки незрозуміло.

Крім того, пізніше стануть доступні для замовлення ще дві версії: Asus ROG Phone 2 Extreme Edition за ціною 1 162 доларів і Asus ROG Phone 2 Esports Armor, який обійдеться покупцям в 1900 доларів. Останнє видання отримає набір ігрових аксесуарів, зарядний пристрій на 30 Вт і спеціальний портфель для зберігання і перевезення.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button