Київстар

Київстар пропонує 10 Гб інтернету за 1 гривню в день

Колись інтернет був в основному нічним, тому що вночі тарифікація була дешевше, а швидкість – краще. Зараз такі проблеми неактуальні, але тим не менш, сенс в окремих нічних пакетах інтернету є – наприклад, для людей, які працюють в нічні зміни, або просто для «сов». Нічні пакети для всіх бажаючих пропонує оператор «Київстар» – по десять гігабайтів за одну гривню в день.


Нічний інтернет як в старі добрі часи

Послуга називається «Інтернет-пакет Нічний». В її рамках ви можете отримати десять гігабайтів мобільного інтернету, які можете використовувати протягом місяця з моменту покупки, з одинадцятої вечора до сьомої ранку. Підключити послугу вам можна або за допомогою онлайн-системи «Мій Київстар», або ж через запит * 266 * 1 #. Перевірити залишок гігабайтів і опції можна комбінацією * 266 #.

В деякі тарифні плани дана послуга входить за замовчуванням, і підключити її, що цілком логічно, не можна. Несумісна вона і з послугою «День онлайн», а також, природно, з безлімітним інтернетом. Гігабайти будуть додані до тих, які у вас вже є в складі тарифу, але витрачатися будуть тільки вночі, протягом решти періоду доби ви будете витрачати ваші базові гігабайти з тарифного плану.

Як ми писали раніше, Київстар закриває популярну послугу Star Guard Family. Ця послуга, або, вірніше, пакет послуг, була розроблена компанією «Київстар» спільно з відомим виробником антивірусних програм Avast. Основною функцією програми був батьківський контроль. Крім батьківського контролю, пакет додатків також включав в себе програму Star Guard my, З її допомогою можна було перевіряти безпеку бездротового з’єднання, очищати пам’ять, захищати дані паролем (графічним або цифровим ключем), і, звичайно, почистити смартфон від вірусів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Термінали запрацюють по-новому: ПриватБанк і Ощадбанк сповістили клієнтів

В минуле

Киевстар предлагает 10 Гб интернета за 1 гривну в день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle