Бізнес та акції

Термінали запрацюють по-новому: ПриватБанк і Ощадбанк сповістили клієнтів

приватбанк

Національний банк України ввів нові правила, що стосуються роботи великих вітчизняних банків. Тепер користувачі зможуть міняти валюту в терміналах, також будуть розширені можливості при переказі грошей за кордон.


Дану інформацію представники НБУ опублікували на своєму офіційному сайті. Нововведення стосуються роботи всіх фінансових установ України, які мають в своєму розпорядженні платіжні термінали. Головною, і найцікавішою для масового користувача новиною стали відомості про зміни в роботі терміналів самообслуговування. Тепер через ці машини можна буде міняти іноземні гроші на гривню. Для цього потрібно буде вибрати відповідну опцію на екрані терміналу, потім помістити валюту в приймальне віконце (або зарезервувати суму на картці), після чого отримати на свій рахунок гривню. Важливо – міняти гривню на валюту через термінали буде не можна, для цієї операції як і раніше доведеться звертатися або в каси банків, або в спеціалізовані обмінні пункти.

Також нововведення торкнулися інших аспектів роботи з валютою на території України. Зокрема, змінилися умови переказу грошових коштів за кордон. Наприклад, підтверджувати подібні операції можна за допомогою біометричного закордонного паспорта або через портал «Дія» (за допомогою ID-карти). Для бізнесменів тепер доступні деякі операції з валютними переказами, які раніше на території країни не були доступні. Наприклад, послуга «форвард» дозволяє фіксувати курс валют на момент укладання угоди, щоб по закінченню часу оплатити її за вказаними параметрами, навіть якщо грошова одиниця виросте або впаде в ціні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Визначено кращий в Україні смартфон за свої гроші

В минуле

Київстар пропонує 10 Гб інтернету за 1 гривню в день

В майбутнє

Також буде цікаво