Hardnews

В Україні дозволили в 10 разів збільшити потужність стільникових станцій

Нарешті прийнято наказ Міністерства охорони здоров’я України, який дозволить підвищити допустимий рівень електромагнітного випромінювання від стільникових станцій від 10 до 100 мкВт / кв.см. Це, в свою чергу, означає, що їх можна зробити більш потужними, ніж раніше.


Що означають нові норми

Підвищення норми випромінювання, як вважають у МОЗ та Міністерстві цифрової трансформації, дозволить підвищити потужність діючих станцій і таким чином поліпшити якість сигналу на території, де покриття вже діє. Також з’явиться можливість розширити радіус дії базових станцій і додати нові діапазони на них.

Проте, як повідомив Олександр Шелест, заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури, нові норми все ще дуже далекі від прийнятих в розвинених країнах Америки і Європи. Процес підвищення допустимих показників випромінювання буде тривати протягом найближчих трьох років.

Боротьба за підвищення допустимих норм випромінювання від стільникових станцій тривала протягом досить довгого часу. Максимальний допустимий рівень електромагнітного випромінювання в нашій країні був одним з найнижчих в світі – не більше десяти мкВт на квадратний сантиметр. Для порівняння: в Євросоюзі для частот в 900 мегагерц максимальна допустима норма становить 450 мкВт на квадратний сантиметр, а для 1800 МГц – 900 мкВт на квадратний сантиметр.

При цьому раніше норми були ще нижче. В травні 2017 року МОЗ підвищив їх вчетверо – з 2,5 до 10 мкВт на квадратний сантиметр. Експерти запевняють, що такий рівень випромінювання повністю безпечний для людини.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новое решение Monobank разочаровало украинцев

В минуле

В Украине позволили в 10 раз увеличить мощность сотовых станций

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle