Vodafone

Vodafone запустив унікальний для України обмін б / в смартфонів на нові

Vodafone

Трейд-ін, або ж обмін старої техніки на нову, давно вже став популярним в цивілізованих країнах. У нас люди теж потроху починають розуміти, що зовсім необов’язково збирати застарілі гаджети у себе вдома або намагатися продати їх за копійки на умовному «OLX». Можна просто обміняти їх, заощадивши на новій техніці. Нещодавно до компаній, які безкоштовно змінюють застарілі смартфони та інші гаджети на нові, додалася ще одна – Vodafone.


Механізм обміну телефонів

Для того, щоб здійснити трейд-ін, вам необхідно з початку віднести смартфон в магазин. Там співробітник компанії проведе первинну оцінку – зокрема, будуть враховані час виходу вашого гаджета, його технічний стан і наявність комплектуючих. Потім вам залишиться при покупці нового телефону просто доплатити різницю між цінами старого і нового. Якщо вона рівна, то ви можете навіть обміняти старий смартфон на новий безкоштовно!

Обміну за принципом трейд-ін підлягають не тільки смартфони, але і всі інші електронні пристрої, наприклад, планшети. Обміняти їх також можна на все, що продається в мережі Vodafone. Для всіх цих пристроїв, які ви будете нести на обмін, пред’являються загальні вимоги. Так, до них не повинні бути прив’язані ніякі облікові записи і паролі, гаджети повинні нормально включатися і вимикатися, не мати ніяких слідів попадання рідини і взагалі бути в повністю робочому стані. Для обміну необхідно, щоб у вас був не тільки старий гаджет, але також і паспорт з ідентифікаційним кодом для підписання відповідного договору. Суму трейд-ін можна використовувати на ваш розсуд – наприклад, як перший внесок при оплаті нового товару в розстрочку.

Як ми писали раніше, Vodafone назвав найпопулярніші послуги серед абонентів. Перше місце зайняла Vodafone Bonus, яка дозволяє одним кліком підключити програму лояльності з відповідними їй бонусами, які можна витратити на різні послуги і товари оператора. Також популярними послугами є роздача інтернету на місяць, додаткові ГБ 4G-інтернету, антивизначник номера, обмін хвилин і обмеження віддаленої заміни картки. Багато також використовували роумінгові послуги, такі як «Роумінг як вдома» та «Полгіга в дорогу». Цілком логічним чином популярністю користуються також PASS-послуги, що дозволяють отримувати нетарифікований трафік на найпопулярніші сайти і додатки.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил уникальный доступный тариф, у которого нет аналогов

В минуле

Vodafone запустил уникальный для Украины обмен б/у смартфонов на новые

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle