Новини

У Верховній раді заговорили про контроль за інтернетом в Україні

У Верховній Раді останнім часом багато говорять про посилення контролю над інтернетом в нашій країні. До честі можновладців, багато серед них є противниками цієї ініціативи, наприклад, Олександр Федієнко, який обіймає посаду заступника голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації.


Кібербезпека: різні думки людей на керівних посадах

Згідно Олександру Федієнко, він проти будь-якого регулювання в Інтернеті: «Всесвітня павутина» повинна залишатися вільною. Жодна країна, включаючи нашу, не може контролювати Інтернет ні морально, ні фізично – більшість агрегаторів, на які завантажується контент, знаходяться поза територією України. Можуть бути деякі правила щодо роботи операторів, але не більше того – суспільство потрібно виховувати посиленою роботою, а не накладенням заборон і обмежень. Про все це Федієнко заявив у вівторок на конференції «Безпечний онлайн 2020: сучасні виклики».

Сьогодні комітет Верховної Ради з питань цифрової трансформації працює відразу над двома законопроектами, які стосуються мережевої безпеки. Ніяких цензурних законів в даний час не розглядається: поточні законопроекти стосуються критичної інформаційної інфраструктури та її об’єктів.

Очікується, що саме Міністерство цифровий трансформації України створить незалежний регулятор Інтернету. Це буде цивільний орган, який братиме участь у формуванні цифрової політики і її реалізації в нашій державі і суспільстві. Залишається тільки сподіватися, що це не спричинить за собою введення і посилення державної цензури в нашій країні.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил доступный тариф, в котором есть все

В минуле

В Верховной раде заговорили о контроле за интернетом в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle