lifecell

Lifecell запустив найкращий тариф на українському ринку

Нещодавно оператор Lifecell оновив свої тарифні плани, запустивши кращий тариф на українському ринку. В його рамках оператор пропонує вам отримати цілих двадцять гігабайтів інтернету та інші послуги.


Що ви будете отримувати в рамках самого дешевого тарифу

Перше, що порадує користувача в даному тарифному плані – це те, що за таку маленьку тарифну плату він пропонує пакет в цілих двадцять гігабайтів інтернету. Також ви отримаєте повний безліміт всередині мережі Lifecell і сімсот п’ятьдесят хвилин дзвінків на інші мобільні та стаціонарні номери по Україні. Також пропонується спеціальна ціна для зареєстрованих, персоніфікованих абонентів і тих, хто скористався послугою перенесення номера, участь в програмі лояльності Fishka. Тарифний план доступний також на електронних сім-картах.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Смарт Лайф». Тарифна плата в ньому становить всього вісімдесят гривень за операторський місяць (двадцять вісім днів), тобто трохи менше трьох гривень в день. На відміну від аналогічних регіональних тарифних планів, цей діє по всій території України.

Як ми писали раніше, lifecell пропонує застрахувати телефони українців. Послуга для мобільних телефонів «Захисти мобільний» включає в себе наступні функції:

  • Дистанційне блокування
  • Видалення даних
  • Дистанційне фотозахоплення
  • Звуковий сигнал
  • Сервіс повернення
  • Сервіс компенсації

У разі, якщо ви втратите смартфон, зв’яжіться з колл-центром оператора за безкоштовним номером 6911.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новую Sony PlayStation в Украине временно можно получить бесплатно

В минуле

Lifecell запустил лучший тариф на украинском рынке

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle