Київстар

Найдешевший тариф Київстар за 60 гривень стало підключити набагато простіше

Киевстар

Найдешевший тарифний план від Київстар – контрактний тариф «Дзвінки для батьків» – тепер стало підключити набагато простіше, ніж раніше. Це пов’язано з новою хвилею пандемії COVID-19.


Підключаємо тарифний план по-новому

Так як даний тарифний план відноситься до контрактних, то для того, щоб його підключити, раніше було потрібно особисто відвідати офіс мобільного оператора з документами, що засвідчують особу, і підписати контракт. Зараз правила змінилися. Починаючи з шостого числа по 24 січня, щоб підключити даний тариф, буде досить просто подзвонити на безкоштовний операторський номер 466. Після цього ви можете користуватися ним, але з однією умовою: до 11 лютого включно вам все-таки потрібно буде підписати договір, для чого доведеться відвідати офіційний магазин оператора. В протилежному випадку вас переведуть на тарифний план «Київстар комфорт».

В рамках найдешевшого тарифного плану з доступних у компанії «Київстар» абоненти отримають такі послуги:

  • Безлімітні дзвінки на номери «Київстару».
  • Можливість дзвонити на номери інших українських операторів і стаціонарні телефони по Україні за шістдесят копійок за хвилину.
  • Сто мегабайт інтернету в день. Звичайно, цього не вистачить, щоб сидіти в соцмережах або дивитися відео, але цільова аудиторія даного тарифного плану майже не сидить зі смартфона в інтернеті. Зате цілком достатньо для періодичного оновлення операційної системи або окремих програм.

Вартість даного тарифного плану – шістдесят гривень на місяць. Це може здатися корисним для будь-яких людей, яким потрібні тільки дзвінки на «Київстар», але не інтернет. Однак тут є невеликий підводний камінь. Тарифний план є не предоплатним, а контрактним. У таких типів тарифних планів є певні переваги, наприклад, можливість оплачувати рахунок по частинах або закріпити за одним особовим рахунком відразу два номери. Однак є і серйозний недолік: до них не можна просто так взяти і підключитися. Потрібно оформляти договір з певними умовами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Назван украинский банк в котором надежнее всего брать большой кредит

В минуле

Самый дешевый тариф Киевстар за 60 гривен стало подключить намного проще

В майбутнє

Також буде цікаво