Київстар звинувачують в падінні швидкості інтернету

Зараз на головній

Київстар звинувачують в падінні швидкості інтернету набагато нижче заявлених показників. У відповідь на це оператор звинувачує в проблемах свого клієнта, який і поділився розмовою з техпідтримкою в ​​соціальних мережах.


Проблеми швидкості і відповідь оператора

За словами користувача послуг оператора, швидкість впала до рівня 3G, а якість послуг, що надаються різко знизилося після того, як абонента перевели на новий тарифний план. Київстар не знайшов нічого, крім як звинуватити абонента в тому, що швидкість впала через нього – він достроково витратив пакет високошвидкісного інтернету в сорок гігабайтів. Ви можете почитати претензію і відповідь на неї на доданих скріншотах.

Як ми писали раніше, Київстар вирішив роздати своїм абонентам по ще одній сім-карті. Тепер ви можете отримати додаткову карту з тим же номером і рахунком, що і на вашій решті, і використовувати її для будь-яких своїх цілей. Більше не потрібно переставляти картку з телефону в планшет або сигналізацію. Придбавши додаткову SIM, ви можете поставити її в інший смартфон або ж IoT-пристрій. Її можна використовувати, щоб:

  • Подзвонити комусь або відправити СМС-повідомлення.
  • Посидіти в месенджерах або соціальних мережах.
  • Налаштувати сигналізацію, яка буде працювати, навіть якщо вимкнуть світло і Wi-Fi не буде.
  • Завантажувати додатки відразу два пристрої.
  • Встановити в автосигналізацію.
  • Подивитися фільми і відео на планшеті.

Щоб отримати таку картку, придбайте стартовий пакет без позначки «Перший пакет послуг включений». Чи не поповнюйте рахунок, поки послуга не підключиться. Після цього вставте нову SIM в телефон і надішліть запит на * 111 #. Наберіть з новою SIM * 278 * 380XXYYYYYYY # (де 380XXYYYYYYY – номер телефону, з якого ви хочете ділитися послугами). Протягом тридцяти хвилин ви отримаєте підтвердження підключення – СМС-повідомлення з кодом. Введіть цей код. Перезавантажте телефон з додатковою карткою. Заявку на підключення послуги розглянуть протягом доби.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей