Київстар

Київстар спростив процедуру підключення найдешевшого тарифу

Київстар спростив процедуру підключення свого найдешевшого тарифного плану – контрактного тарифу «Дзвінки для батьків». Тепер перейти на нього стане набагато простіше, ніж раніше.


Як підключити тарифний план за новими умовами?

Оскільки тарифний план «Дзвінки для батьків» є контрактним, то для його підключення раніше необхідно було відвідати офіс «Київстар» для підписання контракту. Тепер це не потрібно. Починаючи з шостого числа і до 24 січня тариф можна буде підключити простим дзвінком за номером 466.

Проте, до 11 лютого включно, абонентам, що підключили даний тарифний план, все одно буде необхідно відвідати офіційний магазин оператора, підписати договір і перейти на умови обслуговування за контрактом вже повноцінно. У тому випадку, якщо ви не зможете підписати договір протягом цього періоду, то ви будете автоматично переведені на тарифний план «Київстар Комфорт».

Для того, щоб підключити тарифний план «Дзвінки для батьків», необхідно бути діючим абонентом Київстар віком не менше шістдесяти років. У тарифний план входять безлімітні дзвінки в мережі оператора і невеликий пакет інтернету, достатній для поновлення необхідних програм. Вартість складає всього шістдесят гривень на місяць.

Як ми писали раніше, Київстар змінив правила користування мобільним інтернетом. Починаючи з 12 січня 2021 року всі абоненти-фізичні особи, які обслуговуються на основі тарифних планів передоплати і контракту, зможуть користуватися додатковими пакетами інтернету понад звичайний пакета послуг за єдиними умовами, незалежно від конкретного тарифу.

На даний момент діє правило, згідно з яким додаткові пакети мобільного інтернету надаються в тому випадку, коли вичерпується звичайний пакет гігабайтів в тарифному плані. Як правило, абоненти можуть отримати до десяти пакетів по сто мегабайтів кожен протягом доби.

З 12 січня 2021 даний принцип почне діяти у всіх тарифних планах контракту і передоплати. Детальні умови з’являться в цей же день на сайті. Крім цього, абоненти зможу замовити також додаткову послугу «День онлайн», в рамках якої надається один або чотири гігабайти інтернету в день. Дана послуга зацікавить в першу чергу тих, хто активно користується інтернетом і хоче заощадити на ньому.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Приват vs Монобанк: украинцы выбрали лучший банк для простого клиента

В минуле

Киевстар упростил процедуру подключения самого дешевого тарифа

В майбутнє

Також буде цікаво