Київстар

Київстар змінив правила користування мобільним інтернетом

Київстар повідомив про те, що будуть змінені правила використання мобільного інтернету абонентами оператора. Зміни вступлять в силу вже з наступного тижня. Якими ж вони будуть?


Нові умови обслуговування

Починаючи з 12 січня 2021 року всі абоненти-фізичні особи, які обслуговуються на основі тарифних планів передоплати і контракту, зможуть користуватися додатковими пакетами інтернету понад звичайний пакет послуг за єдиними умовами, незалежно від конкретного тарифу.

На даний момент діє правило, згідно з яким додаткові пакети мобільного інтернету надаються в тому випадку, коли вичерпується звичайний пакет гігабайтів в тарифному плані. Як правило, абоненти можуть отримати до десяти пакетів по сто мегабайтів кожен протягом доби.

З 12 січня 2021 даний принцип почне діяти у всіх тарифних планах контракту і передоплати. Детальні умови з’являться в цей же день на сайті. Крім цього, абоненти зможу замовити також додаткову послугу «День онлайн», в рамках якої надається один або чотири гігабайти інтернету в день. Дана послуга зацікавить в першу чергу тих, хто активно користується інтернетом і хоче заощадити на ньому.

Як ми писали раніше, Київстар опустив вартість повного безліміту в три рази. Найдешевший безлімітний тариф від Київстар тепер включає в себе повний безліміт високошвидкісного інтернету і дзвінків в мережі мобільного оператора, триста хвилин розмов з іншими мобільними номерами по Україні, а також з Польщею, Чехією, Італією, Німеччиною і Росією. Для тих, хто користується СМС-повідомленнями, передбачений пакет в триста СМС. Тарифний план носить назву Smart Max. Абонентська плата в ньому становить триста гривень на місяць, але за умови акції «Простий старт» вона буде знижена в три рази, тобто всього до ста гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В течение 4-х дней Vodafone позволяет подключить тариф за 0,01 гривну

В минуле

Киевстар изменил правила пользования мобильным интернетом

В майбутнє

Також буде цікаво