lifecell

lifecell показав, наскільки його тарифи дешевше конкурентів

Оператор lifecell показав, наскільки його тарифи дешевше, ніж у конкурентів, запустивши нову послугу. Вона дозволяє всім бажаючим порівняти свої тарифні плани і вибрати, який тариф їм більше всіх підходить. Підійде в першу чергу вона для тих українців, які планують переносити свої номери в lifecell від інших операторів «великої трійки».


Як користуватися новою послугою?

Назва у послуги проста – «Порівнятор». До її бази даних внесено основні тарифні плани від lifecell, Київстар та Vodafone. Ви можете вибрати будь-яку ціну, на яку орієнтуєтеся або яку платите зараз, і дізнатися, що ви за таку вартість будете отримувати в рамках даної ціни у різних операторів. Завдяки цьому ви можете підібрати найбільш підходящий саме вам тарифний план від lifecell і таким чином уникнути неприємних сюрпризів, які можуть виникати при зміні тарифного плану. Користуватися послугою можна і по-іншому: ви можете вибрати потрібну вам послугу, наприклад, безлімітний інтернет, і подивитися, які тарифи і яких операторів його пропонують, які додаткові умови цих тарифів і скільки вам доведеться платити в їх рамках.

Після цього система може направити вас на список тарифних планів, що діють у вашому регіоні, і ви можете вибрати той, який найбільше підходить саме вам. З урахуванням значних пільг, які надає lifecell тим абонентам, які переходять до нього від інших операторів, це дуже вигідне і корисне пропозицію.

Як ми писали раніше, оператор дозволяє всім абонентам заробити до п’ятисот гривень, приводячи друзів в мережу Lifecell. Алгоритм дій для прийняття участі в акції простий. Вам необхідно ввести свій номер телефону в системі і отримати SMS з вашим реферальним посиланням, після чого відправити його своїм друзям. Після того, як ваш друг перейде за ним і стане абонентом lifecell, придбавши свій перший пакет послуг, ви обидва отримаєте по 50 бонусів на свої рахунки. Одна людина може привести до десяти абонентів і заробити таким чином до п’ятисот бонусів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине взлетели цены на интернет и телефонную связь

В минуле

lifecell показал, насколько его тарифы дешевле конкурентов

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle