Новини

ПриватБанк запустив унікальну послугу, від якої українці перед святами в захваті

Приват24

ПриватБанк запустив унікальну новорічну послугу, від якої користувачі будуть в захваті, а саме – можливість отримати привітання від самого святого Миколая. Щоправда, віртуального.


Високотехнологічні дива

На Новий рік і Різдво клієнти ПриватБанку можуть отримати привітання від цифрової версії святого Миколая. Технологія доповненої реальності дозволила помістити його в Приват24. Для того, щоб запросити святого Миколая, вам необхідно оновити Приват24 до останньої версії і запустити посилання на спеціальне AR-привітання.

За словами Петра Крумханзла, голови правління ПриватБанку, їх банк ставить перед собою мету залишатися самим високотехнологічним у всьому, і дарувати чудеса з використанням найсучасніших технологій. Віртуальний візит святого Миколая – відмінний спосіб зробити саме це.

Даний проект був запущений ПриватБанком за підтримки міжнародної платіжної системи Visa. Голографічні вистави були записані з безпосередньою участю Михайла Беспалько, що грає новорічних персонажів близько шістдесяти років. Його називають найдосвідченішим святим Миколаєм в нашій країні. Дизайнери і програмісти створили тривимірну модель заслуженого актора в доповненої реальності.

Вже з 19 грудня і голограма святого Миколая працює на Софійській площі, і буде працювати там до кінця свят. Протягом Нового року вона буде функціонувати в режимі реального часу, всі діти і дорослі зможуть поспілкуватися з чудотворцем.

Схожу інновацію запустили також мобільні оператори Vodafone і Київстар. Можливість поспілкуватися з віртуальним Дідом Морозом буде дійсна протягом тижня – з 23 грудня 2020 і до 1 січня 2021, для всіх без винятку абонентів цих операторів. Для цього можна зателефонувати на номер 2021. Вартість – всього п’ятдесят копійок за весь час розмови.
Роль віртуального Діда Мороза взяв на себе спеціальний розумний голосової робот, для якого прописаний великий словниковий запас і природний голос живої людини. Штучний інтелект може розуміти людську мову і відповідати на всі ваші запитання. У процесі розмови він запитає у вас вік – з дорослими і дітьми ІІ спілкується по-різному. Після цього робот поцікавиться, як ви себе вели і що хочете загадати на Новий рік.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ощадбанк решил оставить украинцев без свзязи

В минуле

ПриватБанк запустил уникальную услугу, от которой украинцы перед праздниками в восторге

В майбутнє

Також буде цікаво