lifecell

В Україні запрацювала перша 5G мережа

Компанія lifecell, один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку, запустила першу мережу п’ятого покоління в нашій країні. Це спеціальне покриття, запущене в київському торгово-розважальному центрі Retroville.


Як виглядає обладнання п’ятого покоління?

Обладнання, встановлене оператором, називається 5G-ready Radio Dot, виробник – компанія Ericsson. У всіх приміщеннях торгово-розважального центру, а їх загальна площа становить понад 120 334 квадратних метрів, користувачі тепер зможуть користуватися послугами 4G, а як тільки з’явиться покриття п’ятого покоління, воно відразу ж буде розгорнуто в ТРЦ за допомогою спеціального переналаштування програми.

Дане рішення застосовано в нашій країні вперше. Тут lifecell і виробник технологічного обладнання Ericsson виявилися справжніми першопрохідцями. За словами Тетяни Костиркін, менеджера проекту компанії lifecell, обладнання саме шведського виробника, колись відомого своїми мобільними телефонами, було вибрано неспроста. Саме запропоноване їм обладнання можна буде максимально швидко перенастроювати і використовувати в подальшому для роботи з 5G.

Обладнання, встановлене оператором – це спеціальна мікроантенна Radio Dot System. Вона являє собою компактний пристрій вагою близько трьохсот грам, яке встановлюється всього за чотири хвилини. Як запевняє компанія Ericsson, застосування Radio Dot System дозволить не тільки підвищити пропускну здатність мережі на порядок, але ще і зменшити ймовірність розривів. Також вона володіє значно меншим енергоспоживанням, ніж у іншого аналогічного обладнання. Частотний діапазон системи, в якому вона працює – від трьох до шести гігагерц. Швидкість передачі даних може досягати більш ніж двох гігабіт на секунду.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Неприятный сюрприз: в Украине подорожает мобильная и стационарная связь

В минуле

В Украине заработала первая 5G сеть

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle