Під ялинку: Київстар піднімає вартість ряду тарифів і послуг

Треба прочитати

Київстар вирішив підняти вартість ряду тарифів і послуг. Зміни вступають в силу вже з першого січня – прямо «під ялинку». На щастя, підвищення вартості означає також появу деяких нових послуг.


Які послуги будуть змінені?

Зміни торкнуться як тарифів голосового зв’язку, так і послуг інтернету. Відзначимо, що послугою «Домашній інтернет» від Київстар користується понад мільйон абонентів. Вісімсот тисяч обрали конвергентну послугу – «Все разом», що поєднує інтернет, мобільний зв’язок, телебачення та при цьому дозволяє платити вдвічі менше, ніж якби ви підключили всі це окремо.

Компанія постійно аналізує попит серед користувачів і додає послуги відповідно до нього. Так, у міру підвищення попиту на мобільний інтернет, підвищується і кількість гігабайтів, доступних в пакеті послуг. Також розширюється і обсяг послуг, що надаються, наприклад, в пакеті «Київстар ТВ».

Тож з першого січня нового року в старих тарифах «Домашній Інтернет», «Все разом» і «Київстар ТВ» не тільки підвищиться вартість, а й з’являться оновлені умови. Так, ви отримаєте нові, додаткові послуги, а деякі абоненти інтернету – ще і більш високу швидкість.

Ви можете прочитати про зміни в розділі «Архів тарифів» на офіційному сайті оператора. Також ознайомитися з ними можна в SMS-повідомленнях, які абоненти отримають мінімум за сім днів до змін. Якщо запропоновані оновлення не підійдуть абонентам, то вони зможуть самостійно вибрати новий тарифний план відповідно до їх потреб.

Також Київстар запустив послугу, яка дозволяє залишатися на зв’язку навіть з нулем на рахунку. В рамках акції «Щасливий день» ви можете користуватися безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними ж дзвінками в мережі оператора. Мати гроші на рахунку для цього не обов’язково. Ця послуга буде доступна протягом одного дня. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Користуватися послугою можна не частіше одного разу на тиждень. Послуга вважається підключеної після того, як вам прийде SMS-повідомлення. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей