Статті

В якому віці вже можна купити смартфон для дитини

Дитина зі смартфоном

Як не крути, а 2020 рік – час технологій. Вони зачіпають абсолютно всі сфери життя. Якщо раніше побачити дитину зі смартфоном було кумедно і дивно, то зараз це норма. Однак, не всі батьки розуміють, в якому віці юному непосиді вже можна дарувати смартфон? Щоб дати відповідь на це питання, ми підготували спеціальний матеріал.


Коли купувати дитині смартфон

Відповісти на таке питання однозначно не можна. Все залежить від ситуації. Однак, у експертів на це питання є власна думка. Популярний у всьому світі ресурс New York Times провів опитування експертів в області інтернет-безпеки. Вони сказали, що вважають оптимальним віком дитини для початку користування мобільними гаджетами – 12-14 років.

При цьому варто розуміти, що смартфонами дитина, швидше за все, почне цікавитися в куди більш ранньому віці. Все-таки технології в 2020 році всюди – вона бачить його у своїх батьків, вчителів, однокласників, в рекламі і т.д. Як би це дивно не звучало, але на тлі цього дитина цілком може почати відчувати себе обділеною. Ну і, до того ж, її можуть труїти в школі, коли однолітки дізнаються, що батьки відмовляються купувати  смартфон. Всі ми знаємо, наскільки жорстокими бувають школярі.

Звичайно, багато батьків можуть вважати, що смартфони “отупляють” і все в такому роді, але це правда лише частково. Все залежить від дитини, від того, як вона вихована і від того, як багато уваги отримує. До того ж, зараз є безліч функцій за типом батьківського контролю, що дозволяють налаштувати додатки, до яких малюк матиме доступ. Загалом, дійсно серйозних приводів ізолювати дитину від сучасних реалій немає. Життя змінюється, і варто навчитися приймати ці зміни якщо не з легкістю, то хоча б без страху.

Який гаджет краще купити

На щастя, з приходом на ринок китайських компаній, тепер на ньому представлено безліч різноманітних рішень для користувачів з будь-яким розміром гаманця. Радимо в якості першого смартфона вибрати що-небудь просте і недороге. Грубо кажучи – щоб гаджет не було шкода, якщо дитина його зламає. Будемо чесні – така ймовірність є, і вона не маленька. Все-таки це діти.

Можна звернути увагу і на спеціальні броньовані моделі, щоб вони не стали жертвою нерозторопної експлуатації. Однак, такі пристрої найчастіше мають величезні розміри і важать ого-го, так що користуватися ними школяреві буде вкрай незручно.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Тысячи украинцев больше не смогут пользоваться WhatsApp в следующем году

В минуле

Під ялинку: Київстар піднімає вартість ряду тарифів і послуг

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle