Київстар

Київстар запустив нову технологію, від якої українці будуть в захваті

Київстар почав впровадження в своїй 4G-мережі нову технологію під назвою VoLTE (voice-over-LTE). Ця функція дозволяє здійснювати дзвінки по телефону безпосередньо через інтернет. Абоненти будуть в захваті!


Переваги нової послуги

Передача голосу 4G дозволить абонентам поліпшити якість звуку при здійсненні дзвінків. З’єднання також буде проходити швидше, тому що телефон не потрібно буде перемикатися між різними стандартами. Під час розмов можна буде використовувати інтернет. При цьому розмови в мережі VoLTE вважаються саме дзвінками, а не інтернетом, тобто гігабайти ви витрачати не будете.

Вже до кінця 2020 року технологія буде запущена всюди, де є 4G-інтернет від Київстар. Особливість VoLTE в тому, що виробники смартфонів окремо активують роботу цієї технології в мережі кожного мобільного оператора, так що для того, щоб можна було здійснювати дзвінки з усіх можливих смартфонів, необхідно провести переговори з виробниками відповідних марок. На даний момент активовані ряд смартфонів Apple: iPhone 12 і 12 Pro, iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max, iPhone XR і XS MAX, iPhone SE. Протягом 2021 виробники смартфонів активують VoLTE на інших популярних моделях смартфонів, які підтримують цю технологію.

Спочатку VoLTE буде доступний для абонентів контрактної форми обслуговування, які активно користуються більшістю послуг Київстар. А протягом 2021 технологія стане доступною для абонентів передоплати.

На даний момент 4G-мережу Київстар працює майже в 14 тисячах містах і селах України, де живе 85% населення країни. Щоб це стало можливим, мобільний оператор встановив найбільшу кількість базових станцій з підтримкою 4G – понад 13 000. А інвестиції в швидкісний мобільний інтернет від Київстар починаючи з 2015 року вже перевищили 30 млрд грн.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названі кращі гаджети 2020 року

В минуле

Vodafone запустив безліміт на інтернет і зв’язок за 7 гривень на день

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle