Hardnews

Названі кращі гаджети 2020 року

iPhone 12 mini

The Verge вибрало головні гаджети року, що минає. Про це повідомляється в спеціальному матеріалі на сайті видання.


Кращими смартфонами року назвали флагмани Samsung Galaxy S20 і S20 +. Журналісти помітили, що телефони отримали підтримку зв’язку п’ятого покоління, яка поки не затребувана, але потрібна в майбутньому. У матеріалі йдеться, що нові iPhone теж були дуже гарні – зокрема, був відзначений компактний флагман iPhone 12 mini. Найвидатнішим складним апаратом був названий Samsung Galaxy Z Fold2.

Головними комп’ютерами року були названі MacBook з чіпом M1. За словами журналістів, Apple вдалося створити ARM-девайси з високою продуктивністю і видатним часом автономної роботи. Також були відзначені продукти ігрової індустрії – нові відеокарти від Nvidia і AMD, Xbox Series X і S, PlayStation 5. «PS5 здивувала нас контролером DualSense, який відкриває нові захоплюючі можливості», – йдеться в повідомленні.

Журналісти помітили, що хвалити 2020 рік не здається правильним, однак в цей рік було представлено багато хороших девайсів. «Я не люблю пафосні фрази, але по-іншому сказати не можу. Apple, Nvidia, Microsoft , Sony і AMD фактично виконали всі свої обіцянки », – зауважив автор порталу Дітер Бон (Dieter Bohn).

Також в матеріалі були перераховані гаджети, які в редакції The Verge вважають не видатними, а просто хорошими пристроями. До них віднесли ігровий ноутбук Asus ROG G14 Zephyrus, камеру GoPro Hero 9, дрон DJI Mini 2, навушники Sony WH-1000XM4 і інші гаджети.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google планує видалити частину скриньок Gmail: як перестрахуватись

В минуле

Київстар запустив нову технологію, від якої українці будуть в захваті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle