Новини

Vodafone, lifecell або Київстар: у кого найдоступніший тариф на ринку

2020 рік став для українців достатньо складним. Незважаючи на те, що в доходах операторів як і раніше значну роль відіграє мобільний інтернет, більшої актуальності набули і голосові дзвінки – вперше за багато років. Про це слід пам’ятати, якщо ви вирішили змінити мобільного оператора або просто купити собі нову картку до нового року. Ми ж, зі свого боку, допоможемо вам вибрати найдоступніший тарифний план на ринку.


Найдешевші тарифні плани в «великій трійці»

Почнемо з лідера українського мобільного ринку – компанії «Київстар». Найдешевший тарифний план передоплати у нього – «Спілкування без меж». Абонентська плата в ньому становить 125 гривень, причому за операторський місяць – 28 днів. Це означає, що за рік набіжить тринадцять абонплат. Пакет послуг включає шість гігабайтів інтернету і шістдесят хвилин дзвінків на інші мережі, а також безліміт на вихідні розмови всередині мережі та на соціальні платформи (мережі та месенджери). Аналогічний пакет послуг для контрактників коштує сто гривень на місяць.

Що стосується Vodafone, то у цього оператора найдешевший тариф передоплати – Vodafone SuperNet Start, в рамках якого вам потрібно буде заплатити сто десять гривень на місяць. Ви будете отримувати 5 ГБ інтернету і 110 хвилин на всіх операторів нашої країни.

Нарешті, мобільний оператор lifecell а також пропонує найбільший мінімальний пакет послуг за сорок гривень в чотири тижні. Це тарифний план «Просто Лайф». В його рамках ви отримуєте 1 ГБ інтернету, 250 хвилин на всі мережі, після вичерпання яких надається безліміт на lifecell. Правда, ця ціна – тільки для тих, хто скористався MNP, перенесенням зі збереженням свого старого номера від інших операторів. Всі інші заплатять більше – сімдесят гривень абоненти передоплати, шістдесят – контрактники.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил новый 4G во всех регионах Украины

В минуле

Vodafone, lifecell или Киевстар: у кого самый доступный тариф на рынке

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle