Київстар

Київстар запустив вкрай важливу для українців послугу

Нещодавно оператор «Київстар» запустив для своїх абонентів нову вкрай важливу послугу, а саме – можливість отримати отримання юридичної консультації. Про це нещодавно повідомила прес-служба мобільного оператора.


Деталі нової послуги: кому вона може знадобитися?

Послуга носить назву «Юрист онлайн». В її рамках всім користувачам будуть пропонуватися такі послуги, як юридичні консультації в податковому праві, а також сімейному і спадковому. Також вас проконсультують в тому, що стосується автомобілів, нерухомості, комунальних послуг, допоможуть підготувати документи – позови, заяви, договори, довіреності.

Існує два варіанти підписки – «Юрист онлайн класичний» та «Юрист онлайн безлімітний». Перший варіант підписки включає в себе консультацію з трьох питань і підготовку трьох угод на місяць за тридцять гривень. Другий – підготовку до десяти правових документів і повністю безлімітні консультації за п’ятдесят гривень на місяць.

Відзначимо, що серед усіх мобільних операторів в нашій країні Київстар виявився першим, хто почав віддалено надавати своїм абонентам юридичні послуги. Партнером компанії виступає ТОВ «Юридичні та податкові радники», що надає консультації в тому, що стосується оподаткування, права, аудиту та інших послуг.

Також, як ми писали раніше, з 7 грудня поточного року, Київстар змінить вартість однієї зі своїх популярних послуг. Йдеться про «Кредит Трансфер» і вартості послуги з переказу коштів між мобільними рахунками абонентів Київстар, які користуються тарифними планами передоплати. Послуга «Кредит трансфер» тепер буде коштувати дві гривні за один переказ. При цьому все без винятку інші умови надання даної послуги залишаються без змін. Для того, щоб перевести гроші іншому абоненту Київстар, вам потрібно скористатися комбінацією * 124 * YYY * 380ХХХХХХХХХ #. Тут YYY – сума переказу коштів, а, ХХХХХХХХХ – номер, за яким ви хочете їх перевести.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине решили создать свой искуственный интелект

В минуле

Киевстар запустил крайне важную для украинцев услугу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle